Главная » Доска объявлений » Программа телепередач (Беларусь) » Беларусь-3 [ Добавить объявление ]

Телепрограмма на неделю с 4 июля по 10 июля 2016 года
02.07.2016, 13:19:51

Беларусь-3

Понедельник, 04 Июля
08:00 "Калейдаскоп".
08:15 "Размаўляем па-беларуску".
08:20 "Людзі на балоце". Кінаэпапея. 1-я і 2-я серыі (СССР, 1981 г.).
10:50 Хіт-парад "Сто песень для Беларусі".
11:40 "Наперад у мінулае".
12:10 "Госця з будучыні". Прыгодніцкі фільм. 1-я серыя (СССР, 1984 г.).
13:15 "Калейдаскоп".
13:25 Творчы вечар народнага артыста СССР Расціслава Янкоўскага.
14:25 "Час кіно".
14:35 "Бывай, Гульсары!" Драма (Казахстан, 2008 г.).
16:15 "Галоўны канструктар". Ваенна-гістарычная драма. 1-я і 2-я серыі СССР, 1980 г.).
18:25 "Калейдаскоп".
18:40 "Размаўляем па-беларуску".
18:45 "Загадкі рускай гісторыі". 1-я серыя "Святаполк - рускі Гамлет". 2-я серыя "Святаполк Акаянны. Жыццё за ўладу". Дакументальны фильм.
19:40 "Архіў смерці". Ваенная драма. 1-я серыя (ГДР, 1980 г.).
20:40 "Калыханка".
21:00 "Калейдаскоп".
21:15 "Размаўляем па-беларуску". Тэлевіктарына.
21:50 "Час кіно".
22:00 "Вясновыя навальніцы". Драма (СССР, 1960 г.).
23:30 "Геапалітыка: свет за тыдзень".

Вторник, 05 Июля
08:00 "Калейдаскоп".
08:15 "Нестар Бурма". Крымінальны серыял. 9-я серыя (Францыя, 1993 г.).
09:40 "Архіў смерці". Ваенная драма. 1-я серыя (ГДР, 1980 г.).
10:40 "Святло далёкай зоркі". Памяці скульптара, прафесара, народнага мастака БССР Анатоля Анікейчыка.
11:10 "Госця з будучыні". Прыгодніцкі фільм. 2-я серыя (СССР, 1984 г.).
12:15 Мультфільм.
12:25 "Калейдаскоп".
12:35 Юбілейны вечар народнага артыста Беларусі Сяргея Картэса.
14:05 "Час кіно".
14:15 "Вясновыя навальніцы". Драма (СССР, 1960 г.).
15:45 "Цішыня і крык". Драма (Венгрыя, 1968 г.).
17:00 "Нестар Бурма". Крымінальны серыял. 9-я серыя (Францыя, 1993 г.).
18:25 "Калейдаскоп".
18:40 "Размаўляем па-беларуску".
18:45 "Аперацыя "Баграціён". Хроніка Перамогі". Фільм першы "Заходні напрамак". Фільм другі "Напрамак галоўнага ўдару". Дакументальны фільм.
19:40 "Архіў смерці". Ваенная драма. 2-я серыя (ГДР, 1980 г.).
20:40 "Калыханка".
21:00 "Калейдаскоп".
21:15 "Аперацыя "Баграціён". Хроніка Перамогі". Фільм першы "Заходні напрамак". Фільм другі "Напрамак галоўнага ўдару". Дакументальны фільм.
22:10 "За што?". Драма. 1-я і 2-я серыі (СССР, 1991 г.).

Среда, 06 Июля
08:00 "Калейдаскоп".
08:15 "Размаўляем па-беларуску".
08:20 "Нестар Бурма". Крымінальны серыял. 10-я серыя (Францыя, 1993 г.).
09:50 "Архіў смерці". Ваенная драма. 2-я серыя (ГДР, 1980 г.).
10:45 "Святло далёкай зоркі". Памяці паэтэсы Любові Шэлег.
11:15 "Госця з будучыні". Прыгодніцкі фільм. 3-я серыя (СССР, 1984 г.).
12:15 Мультфільм.
12:30 "Калейдаскоп".
12:45 "Размаўляем па-беларуску".
12:50 "Роднае слова". Паэт Янка Лучына.
13:20 Канцэрт гурта "Стары Ольса".
14:25 "За што?". Драма. 1-я і 2-я серыі (СССР, 1991 г.).
16:55 "Нестар Бурма". Крымінальны серыял. 10-я серыя (Францыя, 1993 г.).
18:25 "Калейдаскоп".
18:40 "Размаўляем па-беларуску".
18:45 "Аперацыя "Баграціён". Хроніка Перамогі". Фільм трэці "Чайная ружа адквітнела". Фільм чацвёрты "Каны на Бярэзіне". Дакументальны фільм.
19:40 "Архіў смерці". Ваенная драма. 3-я серыя (ГДР, 1980 г.).
20:40 "Калыханка".
21:00 "Калейдаскоп".
21:15 "Аперацыя "Баграціён". Хроніка Перамогі". Фільм трэці "Чайная ружа адквітнела". Фільм чацвёрты "Каны на Бярэзіне". Дакументальны фільм.
22:10 "Паўлінка". Фільм-спектакль (СССР, 1952 г.).
23:25 "Янка Купала. ...Я адплаціў народу". Дакументальны фільм.
23:55 "Купальская ноч". Народная камедыя (СССР, 1983 г.).

Четверг, 07 Июля
08:00 "Калейдаскоп".
08:15 "Размовы пра духоўнае".
08:25 "Нестар Бурма". Крымінальны серыял. 11-я серыя (Францыя, 1993 г.).
10:00 "Архіў смерці". Ваенная драма. 3-я серыя (ГДР, 1980 г.).
11:00 "Святло далёкай зоркі". Памяці мастака, заслужанага дзеяча мастацтваў БССР Івана Рэя.
11:25 "Госця з будучыні". Прыгодніцкі фільм. 4-я серыя (СССР, 1984 г.).
12:30 Мультфільм.
12:40 "Калейдаскоп".
12:55 "Размовы пра духоўнае".
13:10 "Паўлінка". Фільм-спектакль (СССР, 1952 г.).
14:20 "Янка Купала. ...Я адплаціў народу". Дакументальны фільм.
14:50 "Сіла веры".
15:20 "Новы касмічны адлік". Дакументальны фільм.
15:45 "Кіно і час". "Беларускі космас".
16:25 "Нестар Бурма". Крымінальны серыял. 11-я серыя (Францыя, 1993 г.).
18:00 "Навукаманія".
18:25 "Калейдаскоп".
18:40 "Размаўляем па-беларуску".
18:45 "Аперацыя "Баграціён". Хроніка Перамогі". Фільм пяты "Мінск". Фільм шосты "Вызваленне" (заключны). Дакументальны фільм.
19:40 "Архіў смерці". Ваенная драма. 4-я серыя (ГДР, 1980 г.).
20:40 "Калыханка".
21:00 "Калейдаскоп".
21:15 "Аперацыя "Баграціён". Хроніка Перамогі". Фільм пяты "Мінск". Фільм шосты "Вызваленне" (заключны). Дакументальны фільм.
22:10 "Я любіў вас больш за жыццё". Ваенная драма (СССР, 1985 г.).

Пятница, 08 Июля
08:00 "Калейдаскоп".
08:15 "Размаўляем па-беларуску".
08:20 "Нестар Бурма". Крымінальны серыял. 12-я серыя (Францыя, 1993 г.).
09:55 "Архіў смерці". Ваенная драма. 4-я серыя (ГДР, 1980 г.).
10:55 Прэм'ера. "Святло далёкай зоркі". Памяці заслужанага артыста Рэспублікі Беларусь Пятра Юрчанкова.
11:20 "Госця з будучыні". Прыгодніцкі фільм. 5-я (заключная) серыя (СССР, 1984 г.).
12:25 Мультфільмы.
12:50 "Калейдаскоп".
13:05 "Размаўляем па-беларуску".
13:10 "Сіла веры".
13:40 "Я любіў вас больш за жыццё". Ваенная драма (СССР, 1985 г.).
15:00 "Славянскі базар-2005". Канцэрт Акадэмічнага ансамбля песні і танца Расійскай Арміі імя А.В.Аляксандрава.
15:55 "Нестар Бурма". Крымінальны серыял. 12-я серыя (Францыя, 1993 г.).
17:25 Канцэрт народнай артысткі СССР Алены Абразцовай.
17:55 "Камертон". Оперная спявачка, народная артыстка СССР Алена Абразцова.
18:25 "Калейдаскоп".
18:40 "Размаўляем па-беларуску".
18:50 "Апошні з групы "Джэк". Дакументальны фільм пра Генадзя Юшкевіча, удзельніка разведвальна-дыверсійнай групы "Джэк".
19:40 "Архіў смерці". Ваенная драма. 5-я серыя (ГДР, 1980 г.).
20:40 "Калыханка".
21:00 "Калейдаскоп".
21:15 "Апошні з групы "Джэк". Дакументальны фільм пра Генадзя Юшкевіча, удзельніка разведвальна-дыверсійнай групы "Джэк".
22:05 "Час кіно".
22:15 "Полымя страсці". Меладрама (Вялікабрытанія-ЗША, 1997 г.).
23:55 Канцэрт Аляксандра Дольскага.

Суббота, 09 Июля
08:00 "Калейдаскоп".
08:15 "Зімовы вечар у Гаграх". Камедыя (СССР, 1985 г.).
09:40 "Музыка роднай краіны". Канцэрт.
10:35 "Ляцяць жураўлі". Драма (СССР, 1957 г.).
12:10 "Вялікая Айчынная. Недагаворанае". "Ваенна-паштовы раман". Дакументальны фільм.
12:50 "Размаўляем па-беларуску". Тэлевіктарына.
13:20 "Калейдаскоп".
13:35 "Час кіно".
13:45 "Футбол старых часоў". Камедыя (Венгрыя, 1973 г.).
15:05 "Камертон". Мастачка Валянціна Шоба.
15:30 "Калейдаскоп".
15:45 "Зімовы вечар у Гаграх". Камедыя (СССР, 1985 г.).
17:15 "Навукаманія".
17:45 "Агнём і мячом". Гістарычная драма (Польшча, 1999 г.).
20:40 "Калыханка".
21:00 "Калейдаскоп".
21:15 "Загадкі рускай гісторыі". 3-я серыя "Аляксандр Неўскі". 4-я серыя "Аляксандр Неўскі і яго брат Андрэй". Дакументальны фільм.
22:10 "Казачая быль". Гісторыка-прыгодніцкі фільм (Расія, 1999 г.).
23:25 "Бард-парад".

Воскресенье, 10 Июля
07:45 "Калейдаскоп".
08:00 "Размовы пра духоўнае".
08:10 "Дамы запрашаюць кавалераў". Меладрама (СССР, 1980 г.).
09:25 "Бард-парад".
10:05 "Наперад у мінулае".
10:30 Хіт-парад "Сто песень для Беларусі".
11:25 "Калейдаскоп".
11:40 "Размовы пра духоўнае".
11:50 "Одной звезды я повторяю имя..." Дакументальны фільм пра ўраджэнца Беларусі, лётчыка-касманаўта, двойчы Героя Савецкага Саюза Пятра Клімука.
12:20 Канцэрт Аляксандра Дольскага.
13:15 "Агнём і мячом". Гістарычная драма (Польшча, 1999 г.).
16:10 "Час кіно".
16:20 "Полымя страсці". Меладрама (Вялікабрытанія-ЗША, 1997 г.).
18:05 "Калейдаскоп".
18:20 "Рэха далёкай вайны". Дакументальны фільм пра гераічную абарону Смаргоні ў час Першай сусветнай вайны.
18:45 "Шчаслівага Раства!". Ваенная меладрама (Францыя-Германія-Вялікабрытанія, 2005 г.).
20:40 "Калыханка".
21:00 "Калейдаскоп".
21:20 Shakira: En Vivo Desde Paris. Канцэрт.
23:00 "Дамы запрашаюць кавалераў". Меладрама (СССР, 1980 г.).
Просмотров: 49 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar