Главная » Доска объявлений » Программа телепередач (Беларусь) » Беларусь-3 [ Добавить объявление ]

Телепрограмма на неделю с 16 мая по 22 мая 2016 года
14.05.2016, 14:10:39

Беларусь-3


Понедельник, 16 Мая
07:00 "Дабраранак".
07:35 "Калейдаскоп".
07:55 "Майстар і Маргарыта". Драма. 5-я серыя (Расія, 2005 г.).
08:45 Хіт-парад "Сто песень для Беларусі".
09:40 "Наперад у мінулае".
10:05 "Наваселле". Кароткаметражны фільм.
10:35 "Размаўляем па-беларуску". Тэлевіктарына.
11:10 "Музеі Беларусі". Віцебскі абласны краязнаўчы музей. Віцебскі мастацкі музей.
11:35 "Калейдаскоп".
11:55 "Гарадок кавальскіх майстроў". Дакументальны фільм.
12:20 "Нябёсы запаветныя". Трагікамедыя (СССР, 1991 г.).
14:20 "Час кіно".
14:30 "Прыгоды маладога пана". Прыгодніцкі фільм (Кітай, 1988 г.).
16:30 "Выпуск напярэдадні вайны". Дакументальны фільм.
16:55 "Балада пра салдата". Ваенная драма (СССР, 1959 г.).
18:20 "Дыя@блог". Пра літаратуру.
18:50 "Калейдаскоп".
19:05 "Гарачае лета 1968 года". Дакументальны фільм.
19:50 "Майстар і Маргарыта". Драма. 6-я серыя (Расія, 2005 г.).
20:40 "Калыханка".
21:00 "Калейдаскоп".
21:15 "Размаўляем па-беларуску". Тэлевіктарына.
21:50 "Час кіно".
22:00 "Мёд асы". Гістарычная драма (СССР, 1991 г.).
23:20 "Дыя@блог". Пра літаратуру.
23:50 "Геапалітыка: свет за тыдзень".

Вторник, 17 Мая
07:00 "Дабраранак".
07:35 "Калейдаскоп".
07:50 "Размаўляем па-беларуску".
07:55 "Майстар і Маргарыта". Драма. 6-я серыя (Расія, 2005 г.).
08:50 "Крылатая вясёлка". Дакументальны фільм.
09:05 Канцэрт Андрэа Бачэлі "Адна ноч у Цэнтральным парку".
10:50 "Калейдаскоп".
11:05 "Святло далёкай зоркі". Памяці мастака Міхаіла Даўгяла.
11:35 "Мир странных снов, как манускрипт..." Дакументальны фільм пра жыццё і творчасць кампазітара Ігара Паліводы.
12:00 "Кніга джунгляў". Прыгодніцкі фільм (ЗША-Вялікабрытанія, 1942 г.).
13:45 "Кіно і час". Дзед Талаш. Міф і рэальнасць.
14:25 "Час кіно".
14:35 "Мёд асы". Гістарычная драма (СССР, 1991 г.).
15:55 "Цыганская зорка Мікалая Слічэнкі".
16:50 "Пакліч мяне ў далячынь светлую". Кінааповесць (СССР, 1977 г.).
18:25 "Дыя@блог". Пра вечнае.
18:50 "Калейдаскоп".
19:05 "Няшчасная хатняя гаспадыня". Лора Буш.
19:50 "Майстар і Маргарыта". Драма. 7-я серыя (Расія, 2005 г.).
20:40 "Калыханка".
21:00 "Калейдаскоп".
21:15 "Няшчасная хатняя гаспадыня". Лора Буш.
21:55 "Таямніцы мадам Вонг". Прыгодніцкі фільм (СССР, 1985 г.).
23:25 "Дыя@блог". Пра вечнае.

Среда, 18 Мая
07:00 "Дабраранак".
07:35 "Калейдаскоп".
07:50 "Размаўляем па-беларуску".
08:00 "Майстар і Маргарыта". Драма. 7-я серыя (Расія, 2005 г.).
08:50 Прэм'ера. "Святыні Беларусі". Парафія Узвышэння Святога Крыжа г.Баранавічы .
09:20 "Кніга джунгляў". Прыгодніцкі фільм (ЗША-Вялікабрытанія, 1942 г.).
11:05 "Святло далёкай зоркі". Памяці дырыжора, кампазітара, народнага артыста СССР Іосіфа Жыновіча.
11:30 "Мінін і Пажарскі". Гістарычная драма. 1-я і 2-я часткі (СССР, 1939 г.).
13:15 "Калейдаскоп".
13:35 "Прынцэса-паўлін". Казка (Кітай, 1982 г.).
15:05 "Кавалеры рэк, балотаў и лясоў". Дакументальны фільм.
15:20 "Славянскі базар - 2012". Канцэрт Дзяржаўнага акадэмічнага ансамбля народнага танца імя І.Маісеева.
16:50 "Таямніцы мадам Вонг". Прыгодніцкі фільм (СССР, 1985 г.).
18:20 "Дыя@блог". Пра прыгожае.
18:45 "Калейдаскоп".
19:05 "Мужчыны на яе шляху". Аляксандра Калантай.
19:45 "Майстар і Маргарыта". Драма. 8-я серыя (Расія, 2005 г.).
20:40 "Калыханка".
21:00 "Калейдаскоп".
21:15 "Мужчыны на яе шляху". Аляксандра Калантай.
21:55 "Ворагі". Ваенная драма (Расія, 2007 г.).
23:15 "Дыя@блог". Пра прыгожае.

Четверг, 19 Мая
07:00 "Дабраранак".
07:35 "Калейдаскоп".
07:50 "Размаўляем па-беларуску".
08:00 "Майстар і Маргарыта". Драма. 8-я серыя (Расія, 2005 г.).
08:55 "Крылатыя кошкі ночы". Дакументальны фільм.
09:10 "Ворагі". Ваенная драма (Расія, 2007 г.).
10:30 "Святло далёкай зоркі". Памяці мастака, заслужанага дзеяча мастацтваў Беларусі Натана Воранава.
10:55 "Без надзеі". Ваенная драма (СССР, 1965 г.).
12:25 "Калейдаскоп".
12:40 "Размаўляем па-беларуску".
12:50 Якуб Колас. "Сымон-музыка". Спектакль Нацыянальнага акадэмічнага тэатра імя Янкі Купалы.
14:55 "Сіла веры".
15:25 "Прынцэса-паўлін". Казка (Кітай, 1982 г.).
16:55 "Ирина Видова и Олег Молчан. Любовь сказала "Да!".
18:20 "Навукаманія".
18:45 "Калейдаскоп".
19:05 "Жаклін Кенэдзі". Дакументальны фільм.
19:45 "Майстар і Маргарыта". Драма. 9-я серыя (Расія, 2005 г.).
20:40 "Калыханка".
21:00 "Калейдаскоп".
21:15 "Жаклін Кенэдзі". Дакументальны фільм.
21:55 "Толькі не зараз". Меладрама (Расія-Польшча, 2010 г.).
23:20 "Святло далёкай зоркі". Памяці мастака, заслужанага дзеяча мастацтваў Беларусі Натана Воранава.

Пятница, 20 Мая
07:00 "Дабраранак".
07:35 "Калейдаскоп".
07:50 "Размаўляем па-беларуску".
08:00 "Майстар і Маргарыта". Драма. 9-я серыя (Расія, 2005 г.).
08:55 "Браслаўшчына. Край Божай апекі". Дакументальны фільм.
09:20 "Толькі не зараз". Меладрама (Расія-Польшча, 2010 г.).
10:45 "Святло далёкай зоркі". Памяці артыста Юрыя Казючыца.
11:15 Валерый Галаўко. "Тры Іваны".
12:45 "Калейдаскоп".
13:00 "Размаўляем па-беларуску".
13:10 "Сіла веры".
13:35 "Уніз па Ясельдзе-рацэ". Дакументальны фільм.
13:50 "У пошуках радасці". Драма (СССР, 1939 г.).
15:40 "Справы фамільныя". Героі НЭПА.
16:10 "Каханне..?" Кароткаметражны фільм.
16:50 "Славянскі базар-2014". "Зоркі Еўропы".
18:20 "Камертон". Спявак і кампазітар Глеб Матвейчук.
18:50 "Калейдаскоп".
19:05 "Адна ноч і усё жыццё". Марыя Спірыдонава.
19:50 "Майстар і Маргарыта". Драма. 10-я серыя, заключная (Расія, 2005 г.).
20:40 "Калыханка".
21:00 "Калейдаскоп".
21:15 "Адна ноч і усё жыццё". Марыя Спірыдонава.
21:55 "Варажба на рамонку". Камедыя (Францыя, 1956 г.).
23:35 "Святло далёкай зоркі". Памяці артыста Юрыя Казючыца.

Суббота, 21 Мая
08:00 "Калейдаскоп".
08:15 "Майстар і Маргарыта". Драма. 10-я серыя, заключная (Расія, 2005 г.).
09:05 "Адзінокім даецца інтэрнат". Камедыя (СССР, 1983 г.).
10:30 "Спіс Кісялёва. Выратаваныя з пекла". Дакументальны фільм.
11:25 "Лёс чалавека". Ваенная драма (СССР, 1959 г.).
13:05 "Размаўляем па-беларуску". Тэлевіктарына.
13:35 "Калейдаскоп".
13:55 "Час кіно".
14:05 "Рэгіна". Драма (СССР, 1989 г.).
15:50 "Калейдаскоп".
16:05 "Адзінокім даецца інтэрнат". Камедыя (СССР, 1983 г.).
17:30 "Апаленыя ўладай". Загадка Андропава.
18:25 "Абраныя". Драма. 1-я і 2-я серы (СССР, 1982 г.).
20:40 "Калыханка".
21:00 "Калейдаскоп".
21:15 "Каб жылі іншыя". Дакументальны фільм пра раней невядомыя подзвігі савецкіх воінаў падчас Вялікай Айчыннай вайны.
21:55 "Міхаіл Круг. Сяброў не забываюць".
23:00 "Бард-парад".

Воскресенье, 22 Мая
08:00 "Калейдаскоп".
08:15 "Абраныя". Драма. 1-я і 2-я серыі (СССР, 1982 г.).
10:30 "Бард-парад".
11:10 "Наперад у мінулае".
11:40 Хіт-парад "Сто песень для Беларусі".
12:35 "Музеі Беларусі". Музей Марка Шагала ў Віцебску.
13:00 "Святыні Беларусі". Спаса-Праабражэнскі храм святой прападобнай Еўфрасінні Полацкай у Полацку.
13:30 "Чарапашка і яе сябры". Дакументальны фільм.
13:45 "Калейдаскоп".
14:00 "Гітара па крузе". Аўтар-выканаўца Віктар Фёдараў.
15:00 "Апаленыя ўладай". Загадка Андропава.
15:55 "Тарас Бульба". Гістарычная драма. 1-я - 3-я серыі (Расія, 2009 г.).
18:30 "Кіно і час". Першая cусветная вайна.
19:10 "Сорак першы". Ваенная драма (СССР, 1956 г.).
20:40 "Калыханка".
21:00 "Калейдаскоп".
21:15 "Ірына Алеграва. Маё жыццё - сцэна".
22:35 "Позняя сустрэча". Меладрама (СССР, 1978 г.).
Просмотров: 45 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar