Главная » Доска объявлений » Программа телепередач (Беларусь) » Беларусь-3 [ Добавить объявление ]

Телепрограмма на неделю с 16 ноября по 22 ноября 2015 года
14.11.2015, 03:22:38

Беларусь-3



Понедельник, 16 Ноября
06:15 "Дабраранак".
06:40 "Сусветная карцінная галерэя".
06:55 "Калейдаскоп".
07:10 "Узрост кахання". Музычная меладрама (Аргенціна, 1954 г.).
08:55 Хіт-парад "Сто песень для Беларусі".
09:45 "Наперад у мінулае".
10:15 "Размаўляем па-беларуску". Тэлевіктарына.
10:45 "Музеі Беларусі". Музей Беларускага Палесся.
11:15 Прэм'ера. "Святло далёкай зоркі". Памяці сцэнарыста, рэжысёра Алега Белавусава.
11:40 "Калейдаскоп".
11:55 "Размаўляем па-беларуску".
12:00 "Табар ідзе ў неба". Музычная драма (СССР, 1976 г.).
13:35 "Справы фамільныя". "Трамвайны марш".
14:05 "Шапка". Сатырычная камедыя (СССР, 1990 г.).
15:30 "Калейдаскоп".
15:45 "Размаўляем па-беларуску".
15:50 "Канстанцін Заслонаў". Гераічная кінааповесць (СССР, 1949 г.).
17:05 "Партызаны". Канстанцін Заслонаў.
17:30 "На сямі вятрах". Ваенная драма (СССР, 1962 г.).
19:10 "Дыя@блог". "Пра літаратуру".
19:40 "Калыханка".
20:00 "Размаўляем па-беларуску". Тэлевіктарына.
20:35 "Чалавек з чорнай "Волгі". Крымінальная драма (СССР, 1990 г.).
22:10 "Дыя@блог". "Пра літаратуру".
22:40 "Калейдаскоп".
22:55 "Геапалітыка: свет за тыдзень".

Вторник, 17 Ноября
06:15 "Дабраранак".
06:40 "Сусветная карцінная галерэя".
06:55 "Калейдаскоп".
07:10 "Чалавек на каленях". Драма (Італія, 1980 г.).
08:55 "Гітара па крузе". Яўген Пальцаў, сцэнарыст, паэт.
09:50 "Свет прыроды". Воўк па мянушцы Тэр.
10:05 "Калейдаскоп".
10:20 "Размаўляем па-беларуску".
10:25 "Чалавек з чорнай "Волгі". Крымінальная драма (СССР, 1990 г.).
12:05 "Святло далёкай зоркі". Памяці акцёра Уладзіміра Кін-Камінскага.
12:30 "Рыбная крама Ямаха". Драма (Кітай, 1988 г.).
14:05 Міжнародны фестываль Юрыя Башмета. П.І.Чайкоўскі "Яўген Анегін". Музычна-драматычная пастаноўка ў аўтарскай версіі Юрыя Башмета.
15:50 "Калейдаскоп".
16:05 "Размаўляем па-беларуску".
16:10 "Сірано дэ Бержарак". Музычная драма (ЗША, 1950 г.).
18:00 "Чырвонае і чорнае". Гістарычная драма. 1-я серыя (СССР, 1976 г.).
19:10 "Дыя@блог". "Пра мову".
19:40 "Калыханка".
20:00 "Імпульс Алфёрава". Фільм першы "Сем дзён аднаго года".
20:55 "Чырвонае і чорнае". Гістарычная драма. 2-я серыя (СССР, 1976 г.).
22:15 "Дыя@блог". "Пра мову".
22:40 "Святло далёкай зоркі". Памяці акцёра Уладзіміра Кін-Камінскага.
23:05 "Калейдаскоп".

Среда, 18 Ноября
06:15 "Дабраранак".
06:40 "Сусветная карцінная галерэя".
06:55 "Калейдаскоп".
07:10 "Чырвонае і чорнае". Гістарычная драма. 1-я і 2-я серыі (СССР, 1976 г.).
09:45 "Імпульс Алфёрава". Фільм першы "Сем дзён аднаго года".
10:40 "Міколка-паравоз". Прыгодніцкі фільм (СССР, 1956 г.).
12:05 "Святло далёкай зоркі". Памяці народнага пісьменніка Беларусі Міхася Лынькова.
12:35 "Калейдаскоп".
12:50 "Размаўляем па-беларуску".
12:55 "Сірано дэ Бержарак". Музычная драма (ЗША, 1950 г.).
14:45 Міжнародны фестываль Юрыя Башмета. Вечар венскай класікі.
15:40 "У гасцях у Барыса Аверына". Сустрэча з празаікам, драматургам Сяргеем Носавым.
16:10 "Калейдаскоп".
16:25 "Размаўляем па-беларуску".
16:30 "Міколка-паравоз". Прыгодніцкі фільм (СССР, 1956 г.).
18:00 "Чырвонае і чорнае". Гістарычная драма. 3-я серыя (СССР, 1976 г.).
19:10 "Дыя@блог". "Пра прыгожае".
19:40 "Калыханка".
20:00 "Імпульс Алфёрава". Фільм другі "Каманда".
20:55 "Чырвонае і чорнае". Гістарычная драма. 4-я серыя, заключная (СССР, 1976 г.).
22:05 "Дыя@блог". "Пра прыгожае".
22:35 "Гараж". Камедыя (СССР, 1979 г.).
00:10 "Калейдаскоп".

Четверг, 19 Ноября
06:15 "Дабраранак".
06:40 "Сусветная карцінная галерэя".
06:55 "Калейдаскоп".
07:10 "Чырвонае і чорнае". Гістарычная драма. 3-я і 4-я, заключная серыі СССР, 1976 г.).
09:35 "Імпульс Алфёрава". Фільм другі "Каманда".
10:30 "Гараж". Камедыя (СССР, 1979 г.).
12:10 "Святло далёкай зоркі". Памяці паэтэсы Яўгеніі Янішчыц.
12:35 "Калейдаскоп".
12:50 "Чорны цюльпан". Прыгодніцкі фільм (Францыя, Італія, Іспанія, 1963 г.).
14:40 Міжнародны фестываль Юрыя Башмета. Урачыстае закрыццё.
15:50 "Сіла веры".
16:20 "Калейдаскоп".
16:35 "Размаўляем па-беларуску".
16:40 "Маша і звяры". Музычная казка (Расія, 1995 г.).
17:45 "Слёзы капалі". Трагікамедыя (СССР, 1982 г.).
19:10 "Дыя@блог". "Пра вечнае".
19:40 "Калыханка".
20:00 "Імпульс Алфёрава". Фільм трэці "Алфёраў ёсць Алфёраў".
20:40 "Сачыненне да Дня Перамогі". Драма (Расія, 1998 г.).
22:30 "Дыя@блог". "Пра вечнае".
22:55 "Святло далёкай зоркі". Памяці паэтэсы Яўгеніі Янішчыц.
23:20 "Калейдаскоп".

Пятница, 20 Ноября
06:15 "Дабраранак".
06:40 "Сусветная карцінная галерэя".
06:55 "Калейдаскоп".
07:10 "Слёзы капалі". Трагікамедыя (СССР, 1982 г.).
08:35 "Імпульс Алфёрава". Фільм трэці "Алфёраў ёсць Алфёраў".
09:15 "Сачыненне да Дня Перамогі". Драма (Расія, 1998 г.).
11:05 "Калейдаскоп".
11:20 "Размаўляем па-беларуску".
11:25 "Маша і звяры". Музычная казка (Расія, 1995 г.).
12:35 "Славянскі базар-2000". Сольны канцэрт Мікалая Скорыкава.
14:00 "Дон Кіхот". Драма (СССР, 1957 г.).
15:40 "Калейдаскоп".
15:55 "Чорны цюльпан". Прыгодніцкі фільм (Францыя, Італія, Іспанія, 1963 г.).
17:45 "Лісты мёртвага чалавека". Фантастычная драма (СССР,1986 г.).
19:10 "Камертон". Італьянскі скрыпач Стэфана Мантанары.
19:40 "Калыханка".
20:00 "Полёта вольное упорство". Дакументальны фільм пра выдатную балерыну Маю Плісецкую.
20:30 "Апошняе каханне містэра Моргана". Драма (Германія, Францыя, Бельгія, ЗША, 2013 г.).
22:20 "Камертон". Італьянскі скрыпач Стэфана Мантанары.
22:45 "Калейдаскоп".

Суббота, 21 Ноября
07:00 "Калейдаскоп".
07:15 "Таямніца душы".
07:45 "Дванаццаць крэслаў". Камедыя. 1-я і 2-я серыі (СССР, 1971 г.).
10:20 "Размаўляем па-беларуску". Тэлевіктарына. 11: 55 "Непадсудны". Псіхалагічная драма (СССР, 1969 г.).
12:20 "Кінагерой. Век рускай містыфікацыі". Навукова-папулярны фільм.
13:15 "Калейдаскоп".
13:30 "Размаўляем па-беларуску".
13:40 "Нізамі". Біяграфічны кінараман. 1-я і 2-я серыі (СССР, 1982 г.).
15:50 "Камертон". Італьянскі скрыпач Стэфана Мантанары.
16:15 "Калейдаскоп".
16:30 "Размаўляем па-беларуску".
16:40 "Экіпаж". Фільм-катастрофа. 1-я і 2-я серыі (СССР, 1979 г.).
19:00 Леанід Млечын прадстаўляе. "Мікалай ІІ, Аляксандра Фёдараўна і Грыгорый Распуцін". Дакументальны фільм цыклу "Сусветныя таямніцы".
19:40 "Калыханка".
20:00 "Дазвольце расказаць!" Дырэктар Нацыянальнага мастацкага музея Беларусі Уладзімір Пракапцоў.
20:15 "Адзіноцтва ў сетцы". Рамантычная драма (Польшча, 2006 г.).
22:25 "Бард-парад".
23:00 "Калейдаскоп".

Воскресенье, 22 Ноября
07:00 "Калейдаскоп".
07:15 "Нестар Бурма". Крымінальны серыял (Францыя, 1993 г.).
08:45 "Экіпаж". Фільм-катастрофа. 1-я і 2-я серыі (СССР, 1979 г.).
11:00 "Подых струн". Музычная праграма. Госць: Народны калектыў аўтарскай песні "Элегія" (г. Вілейка).
11:45 "Наперад у мінулае".
12:10 Хіт-парад "Сто песень для Беларусі".
13:05 "Музеі Беларусі". Мемарыяльны музей Героя Савецкага Саюза К.С.Заслонава.
13:35 "О Беларусь, мая шыпшына!" Дакументальны фільм.
14:00 "Гітара па крузе". Віктар Фёдараў-Вішнякоў, акцёр, заслужаны артыст Расіі, скрыпачка Таццяна Хазанава.
14:55 "Апошняе каханне містэра Моргана". Драма (Германія, Францыя, Бельгія, ЗША, 2013 г.).
16:50 "Калейдаскоп".
17:05 "Дванаццаць крэслаў". Камедыя. 1-я і 2-я серыі (СССР, 1971 г.).
19:40 "Калыханка".
20:00 "Любімыя ВІА". Канцэрт з удзелам папулярных ВІА 70-х, 80-х гадоў.
21:05 "Нестар Бурма". Крымінальны серыял (Францыя, 1993 г.).
22:35 Леанід Млечын прадстаўляе. "Мікалай ІІ, Аляксандра Фёдараўна і Грыгорый Распуцін". Дакументальны фільм цыклу "Сусветныятаямніцы".
23:10 "Калейдаскоп".
Просмотров: 98 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar