Главная » Доска объявлений » Программа телепередач (Беларусь) » Беларусь-3 [ Добавить объявление ]

Телепрограмма на неделю с 26 октября по 1 ноября 2015 года
24.10.2015, 22:28:00

Беларусь-3



Понедельник, 26 Октября
06:15 "Дабраранак".
06:50 "Калейдаскоп".
07:00 "Мяне гэта не датычыцца". Сацыяльная драма (Расія, 2013 г.).
07:55 Хіт-парад "Сто песень для Беларусі".
08:50 "Наперад у мінулае".
09:20 "Размаўляем па-беларуску". Тэлевіктарына.
09:50 "Музеі Беларусі". Гродзенскі дзяржаўны гісторыка-археалагічны музей.
10:20 " Гэты дзіўны свет..." Чэслаў Немен.
10:55 "Марыя, Мірабэла". Музычны мультфільм.
12:00 "Лэдзі Караліна Лэм". Гістарычная драма (Вялікабрытанія, Італія, 1972 г.).
13:55 "Калейдаскоп".
14:05 "Дэзерцір". Ваенная драма (Расія, Балгарыя, Малдова, 1997 г.).
15:20 "Справы фамільныя". Салодкая рэвалюцыя.
15:45 "Застаюся з вамі". Біяграфічная драма (СССР, 1981 г.).
16:55 "Масква - Мінск. Кінатранзіт". Фільм першы "Ларыса Шапіцька "Узыходжанне".
17:20 "Узыходжанне". Ваенная драма (СССР, 1976 г.).
19:10 "Дыя@блог". "Пра літаратуру".
19:40 "Калыханка".
20:00 "Размаўляем па-беларуску". Тэлевіктарына.
20:35 "Трывогі першых птушак". Ваенная драма (СССР, 1985 г.).
22:00 "Дыя@блог". "Пра літаратуру".
22:25 "Калейдаскоп".
22:40 "Геапалітыка: свет за тыдзень".

Вторник, 27 Октября
06:15 "Дабраранак".
06:50 "Калейдаскоп".
07:00 "Тры вясёлыя змены". Прыгодніцкі фільм. 1-я серыя (СССР, 1977 г.).
08:05 Прэм'ера. "Старыя казкі". Гісторыя стварэння фільма "Тры вясёлыя змены".
08:35 "Чорная магія, ці Спатканне з д'яблам". Містычная драма (СССР, 1990 г.).
10:10 "Святло далёкай зоркі". Памяці актрысы Зінаіды Браварскай.
10:40 "Калейдаскоп".
10:50 "Кароль Драздабарод". Фільм-казка (ГДР, 1965 г.).
11:55 Мультфільмы.
12:35 "Наш чалавек у Гаване". Крымінальная камедыя (Вялікабрытанія, 1959 г.).
14:20 "Калейдаскоп".
14:30 "Трывогі першых птушак". Ваенная драма (СССР, 1985 г.).
16:00 Прэм'ера. "Старыя казкі". Гісторыя стварэння фільма "Тры вясёлыя змены".
16:25 "Тры вясёлыя змены". Прыгодніцкі фільм. 1-я серыя (СССР, 1977 г.).
17:30 "Калейдаскоп".
17:45 "Пастка для адзінокага мужчыны". Крымінальная камедыя (СССР, 1990 г.).
19:10 "Дыя@блог". "Пра мову".
19:40 "Калыханка".
20:00 "Лёс гігантаў". "Ікарус".
20:30 "Царэвіч Аляксей". Гістарычная драма (Расія, 1997 г.).
22:10 "Дыя@блог". "Пра мову".
22:40 "Святло далёкай зоркі". Памяці актрысы Зінаіды Браварскай.
23:05 "Калейдаскоп".

Среда, 28 Октября
06:15 "Дабраранак".
06:50 "Калейдаскоп".
07:00 "Тры вясёлыя змены". Прыгодніцкі фільм. 2-я серыя (СССР, 1977 г.).
08:05 Мультфільмы.
08:40 "Наш чалавек у Гаване". Крымінальная камедыя (Вялікабрытанія, 1959 г.).
10:25 "Калейдаскоп".
10:40 "Пастка для адзінокага мужчыны". Крымінальная камедыя (СССР, 1990 г.).
12:10 "Святло далёкай зоркі". Памяці акцёра і рэжысёра Дзмітрыя Арлова.
12:35 "Царэвіч Аляксей". Гістарычная драма (Расія, 1997 г.).
14:20 "Калейдаскоп".
14:35 "Кароль Драздабарод". Фільм-казка (ГДР, 1965 г.).
15:40 Мультфільмы.
16:10 "Тры вясёлыя змены". Прыгодніцкі фільм. 2-я серыя (СССР, 1977 г.).
17:15 "Калейдаскоп".
17:30 "За што?" Гістарычная драма (Расія-Польшча, 1995 г.).
19:10 "Дыя@блог". "Пра прыгожае".
19:40 "Калыханка".
20:00 "Лёс гігантаў". "Трабант".
20:30 "Асенні марафон". Трагікамедыя (СССР, 1979 г.).
21:55 "Дыя@блог". "Пра прыгожае".
22:25 "Святло далёкай зоркі". Памяці акцёра і рэжысёра Дзмітрыя Арлова.
22:50 "Калейдаскоп".

Четверг, 29 Октября
06:15 "Дабраранак".
06:50 "Калейдаскоп".
07:00 "Тры вясёлыя змены". Прыгодніцкі фільм. 3-я серыя (СССР, 1977 г.).
08:05 "Старыя казкі". Гісторыя стварэння фільма "Тры вясёлыя змены".
08:35 "Асенні марафон". Трагікамедыя (СССР, 1979 г.).
10:05 "Святло далёкай зоркі". Памяці скульптара, народнага мастака БССР Андрэя Бембеля.
10:35 "Калейдаскоп".
10:45 "За што?" Гістарычная драма (Расія-Польшча, 1995 г.).
12:35 "Пра землі і людзей". Дакументальны фільм.
13:00 "Кромвель". Біяграфічная драма (Вялікабрытанія, 1970 г.).
15:15 "Сіла веры".
15:45 "Старыя казкі". Гісторыя стварэння фільма "Тры вясёлыя змены".
16:10 "Тры вясёлыя змены". Прыгодніцкі фільм. 3-я серыя (СССР, 1977 г.).
17:15 "Калейдаскоп".
17:30 "Казкі старога Арбата". Трагікамедыя (СССР, 1982 г.).
19:10 "Дыя@блог". "Пра вечнае".
19:40 "Калыханка".
20:00 Лёс гігантаў. "Рыжская аўтобусная фабрыка".
20:25 "Мянялы". Авантурная камедыя (Расія, 1992 г.).
21:55 "Дыя@блог". "Пра вечнае".
22:25 "Святло далёкай зоркі". Памяці скульптара, народнага мастака БССР Андрэя Бембеля.
22:50 "Калейдаскоп".

Пятница, 30 Октября
06:15 "Дабраранак".
06:50 "Калейдаскоп".
07:00 "Жывая вада". Фільм-казка (Чэхаславакія, 1988 г.).
08:35 "Кромвель". Біяграфічная драма (Вялікабрытанія, 1970 г.).
10:50 "Калейдаскоп".
11:00 "Казкі старога Арбата". Трагікамедыя (СССР, 1982 г.).
12:45 "Андрэй Бембель: Смерць, Перамога, Слава". Дакументальны фільм.
13:15 "Мянялы". Авантурная камедыя (Расія, 1992 г.).
14:45 "Калейдаскоп".
14:55 "Жывая вада". Фільм-казка (Чэхаславакія, 1988 г.).
16:30 "Мелодыі стагоддзя". У выкананні Прэзідэнцкага аркестра Рэспублікі Беларусь.
17:25 "Калейдаскоп".
17:40 "Стралец непрыкаяны". Трагікамедыя (Расія, 1993 г.).
19:10 "Камертон". Мастачка Марына Эльяшэвіч.
19:40 "Калыханка".
20:00 "Лёс гігантаў". БелАЗ.
20:30 "Пракажоная". Меладрама (Польшча, 1976 г.).
22:00 "Камертон". Мастачка Марына Эльяшэвіч.
22:25 "Калейдаскоп".

Суббота, 31 Октября
06:45 "Калейдаскоп".
06:55 "Дзень святога Валянціна". Камедыя (Расія, 2000 г.).
08:00 "Размаўляем па-беларуску". Тэлевіктарына.
08:35 "Аленевае паляванне". Ваенная драма (СССР, 1981 г.).
09:45 "Чырвоны бераг". Дакументальны фільм.
10:15 "Дачка камандзіра". Ваенная кінааповесць (СССР, 1981 г.).
11:20 "Калейдаскоп".
11:30 "Тапёр". Драма. 1-я і 2-я серыі (СССР, 1989 г.).
14:00 "Славянскі базар-2010". Творчы вечар Райманда Паўлса.
15:15 "Дзень святога Валянціна". Камедыя (Расія, 2000 г.).
16:20 "Калейдаскоп".
16:35 "Прыватны візіт у нямецкую клініку". Прыгодніцкі фільм. 1-я і 2-я серыі (СССР, 1988 г.).
18:45 Леанід Млечын прадстаўляе. "Яна не стала каралевай". Дакументальны фільм цыклу "Сусветныя таямніцы".
19:40 "Калыханка".
20:00 "Дазвольце расказаць!". Амерыканскі гітарыст Стэнлі Джордан.
20:10 "Да скарбаў авіякатастрофы". Прыгодніцкая драма (Аўстралія, Новая Зеландыя, ЗША, 1981 г.).
22:00 "Подых струн". Музычная праграма. Госць: Уладзімір Карачэўскі.
22:35 "Калейдаскоп".

Воскресенье, 01 Ноября
07:00 "Калейдаскоп".
07:10 "Размовы пра духоўнае".
07:25 "Нестар Бурма". Крымінальны серыял (Францыя, 1993 г.).
08:50 "Прыватны візіт у нямецкую клініку". Прыгодніцкі фільм. 1-я і 2-я серыі (СССР, 1988 г.).
11:00 "Калейдаскоп".
11:10 "Размовы пра духоўнае".
11:25 "Подых струн". Музычная праграма. Госць: Уладзімір Карачэўскі.
12:05 "Наперад у мінулае".
12:30 Хіт-парад "Сто песень для Беларусі".
13:25 "Справы фамільныя". "Добрушская папяровая фабрыка".
13:50 "Музеі Беларусі". Гродзенскі дзяржаўны музей гісторыі і рэлігіі.
14:20 "Калейдаскоп".
14:30 "Размовы пра духоўнае".
14:40 "Гітара па крузе". Дуэт Ніна Тарасава і Алена Хомская, дыпламанты Усерасійскага конкурсу эстрадных выканаўцаў.
15:45 "Пракажоная". Меладрама (Польшча, 1976 г.).
17:15 "Калейдаскоп".
17:30 "Размовы пра духоўнае".
17:40 "Пачуцце". Ваенная драма (Італія, 1954 г.).
19:40 "Калыханка".
20:00 "Анастасія Валачкова. "Нерв". Шоу ў Крамлёўскім палацы з'ездаў.
21:00 "Нестар Бурма". Крымінальны серыял (Францыя, 1993 г.).
22:25 Леанід Млечын прадстаўляе. "Яна не стала каралевай". Дакументальны фільм цыклу "Сусветныя таямніцы".
23:25 "Калейдаскоп".
23:35 "Размовы пра духоўнае".
Просмотров: 108 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar