Главная » Доска объявлений » Программа телепередач (Беларусь) » Беларусь-3 [ Добавить объявление ]

Телепрограмма на неделю с 14 сентября по 20 сентября 2015 года
10.09.2015, 04:20:22

Беларусь-3



Понедельник, 14 Сентября
07:20 "Дабраранак".
07:50 "Калейдаскоп".
08:00 "Размовы пра духоўнае".
08:10 "Прысцягніце рэмні". Меладрама (Італія, 2014 г.).
10:00 Хіт-парад "Сто песень для Беларусі".
10:50 "Наперад у мінулае".
11:15 "Госць". Кароткаметражны фільм (СССР, 1979 г.).
11:50 "Размаўляем па-беларуску". Тэлевіктарына.
12:20 Вандроўка з "Бяседай". Гродзенская вобласць.
12:45 "Калейдаскоп".
12:55 "Размовы пра духоўнае".
13:05 "У крузе першым". Гістарычная драма. 9-я і 10-я, заключная серыі (Расія, 2006 г.).
14:40 "Справы фамільныя". "Сталёвыя браты". Пра развіццё металургіі на Беларусі.
15:10 "Паляванне на адзінарога". Ваенная драма (СССР, 1989 г.).
16:20 "Нябачны фронт". Штрафбаты.
17:10 "Іжорскі батальён". Ваенная драма (СССР, 1972 г.).
18:40 "Калейдаскоп".
18:50 "Размовы пра духоўнае".
19:00 "Канвой PQ 17". Ваенная драма. 1-я і 2-я серыі (Расія, 2004 г.).
20:45 "Калыханка".
21:05 "Размаўляем па-беларуску". Тэлевіктарына.
21:35 "Паўлінка". Дакументальны фільм.
21:55 "Паўлінка". Фільм-спектакль (СССР, 1952 г.).
23:10 "Дыя@блог". "Пра літаратуру".
23:40 "Геапалітыка: свет за тыдзень".
23:50 "Калейдаскоп".
00:00 "Размовы пра духоўнае".

Вторник, 15 Сентября
07:20 "Дабраранак".
07:50 "Калейдаскоп".
08:00 "Канвой PQ 17". Ваенная драма. 1-я і 2-я серыі (Расія, 2004 г.).
09:45 "На дне". Крымінальная драма (Францыя, 1936 г.).
11:15 "Святло далёкай зоркі". Памяці танцора і балетмайстра Сямёна Дрэчына.
11:40 "Паўлінка". Фільм-спектакль (СССР, 1952 г.).
12:55 "Аптымістычная трагедыя". Ваенная драма (СССР, 1963 г.).
14:50 "Калейдаскоп".
15:00 "Там, у нас". Драма (СССР, 1990 г.).
16:15 "Падмененная каралева". Фільм-казка (ГДР, 1984 г.).
17:20 "На дне". Крымінальная драма (Францыя, 1936 г.).
18:50 "Калейдаскоп".
19:00 "Канвой PQ 17". Ваенная драма. 3-я і 4-я серыі (Расія, 2004 г.).
20:45 "Калыханка".
21:05 "Дыя@блог". "Пра літаратуру".
21:30 "Ад'ютант яго правасхадзіцельства". Прыгодніцкі серыял. 1-я і 2-я серыі (СССР, 1969 г.).
00:05 "Дыя@блог". "Пра мову".
00:30 "У гасцях у Барыса Аверына". Яўген Грышкавец, пісьменнік, драматург.
00:55 "Калейдаскоп".

Среда, 16 Сентября
07:20 "Дабраранак".
07:50 "Калейдаскоп".
08:00 "Канвой PQ 17". Ваенная драма. 3-я і 4-я серыі (Расія, 2004 г.).
09:45 "Кутузаў". Гістарычная драма.
11:30 "Калейдаскоп".
11:40 "Падмененная каралева". Фільм-казка (ГДР, 1984 г.).
12:45 Мультфільм.
13:25 "Святло далёкай зоркі". Памяці паэта і музыканта Адама Русака.
13:55 "Калейдаскоп".
14:05 "Ад'ютант яго правасхадзіцельства". Прыгодніцкі серыял. 1-я і 2-я серыі (СССР, 1969 г.).
16:35 "У гасцях у Барыса Аверына". Яўген Грышкавец, пісьменнік, драматург.
17:05 "Кутузаў". Гістарычная драма.
18:50 "Калейдаскоп".
19:00 "Канвой PQ 17". Ваенная драма. 5-я і 6-я серыі (Расія, 2004 г.).
20:45 "Калыханка".
21:05 "Дыя@блог". "Пра мову".
21:30 "Ад'ютант яго правасхадзіцельства". Прыгодніцкі серыял. 3-я і 4-я серыі (СССР, 1969 г.).
23:55 "Дыя@блог". "Пра прыгожае".
00:25 "Святло далёкай зоркі". Памяці паэта і музыканта Адама Русака.
00:50 "Калейдаскоп".

Четверг, 17 Сентября
07:20 "Дабраранак".
07:50 "Калейдаскоп".
08:00 "Канвой PQ 17". Ваенная драма. 5-я і 6-я серыі (Расія, 2004 г.).
09:45 "Антоніа Вівальдзі: прынц Венецыі". Драма (Францыя, 2006 г.).
11:25 "Святло далёкай зоркі". Памяці заслужанай артысткі БССР Алімпіяды Шах-Парон.
11:50 "Калейдаскоп".
12:00 "Ад'ютант яго правасхадзіцельства". Прыгодніцкі серыял. 3-я і 4-я серыі (СССР, 1969 г.).
14:25 "Максім Танк". Дакументальны фільм пра народнага паэта БССР.
14:55 "Багдадскі злодзей". Фільм-казка (Вялікабрытанія, 1940 г.).
16:35 Мультфільм.
17:10 "Антоніа Вівальдзі: прынц Венецыі". Драма (Францыя, 2006 г.).
18:50 "Калейдаскоп".
19:00 "Канвой PQ 17". Ваенная драма. 7-я і 8-я, заключная серыі (Расія, 2004 г.).
20:45 "Калыханка".
21:05 "Дыя@блог". "Пра прыгожае".
21:30 "Ад'ютант яго правасхадзіцельства". Прыгодніцкі серыял. 5-я серыя, заключная (СССР, 1969 г.).
22:45 "Дыя@блог". "Пра вечнае".
23:10 "Святло далёкай зоркі". Памяці заслужанай артысткі БССР Алімпіяды Шах-Парон.
23:35 "Калейдаскоп".

Пятница, 18 Сентября
07:20 "Дабраранак".
07:50 "Калейдаскоп".
08:00 "Канвой PQ 17". Ваенная драма. 7-я і 8-я, заключная серыі (Расія, 2004 г.).
09:45 "Пунсовы Першацвет". Прыгодніцкая драма (Вялікабрытанія, 1982 г.).
12:05 "Калейдаскоп".
12:15 "Багдадскі злодзей". Фільм-казка (Вялікабрытанія, 1940 г.).
13:55 Мультфільмы.
14:30 "Калейдаскоп".
14:40 "Ад'ютант яго правасхадзіцельства". Прыгодніцкі серыял. 5-я серыя, заключная (СССР, 1969 г.).
15:55 Гурт "Пава".
16:50 "Пунсовы Першацвет". Прыгодніцкая драма (Вялікабрытанія, 1982 г.).
19:10 "Калейдаскоп".
19:20 "Пані Марыя". Ваенная драма (СССР, 1979 г.).
20:45 "Калыханка".
21:05 "Дыя@блог". "Пра вечнае".
21:30 "Абарона Лужына". Драма (Вялікабрытанія, Францыя, 2000 г.).
23:15 "Камертон". Рэжысёр-дакументаліст, паэт, перакладчык, аўтар і выканаўца песень Іржы Вондрак.
23:40 "Калейдаскоп".

Суббота, 19 Сентября
08:00 "Калейдаскоп".
08:10 "Жаніх з Маямі". Меладраматычная камедыя (Расія, 1994 г.).
09:25 "Размаўляем па-беларуску". Тэлевіктарына.
10:00 "Зімовая раніца". Ваенная драма (СССР, 1966 г.).
11:25 "Антысволачы". Дакументальны фільм.
12:05 "Порах". Ваенная драма (СССР, 1985 г.).
13:35 "Калейдаскоп".
13:45 "Камертон". Рэжысёр-дакументаліст, паэт, перакладчык, аўтар і выканаўца песень Іржы Вондрак.
14:10 "Тварам да сцяны". Дэтэктыў (СССР, 1989 г.).
15:50 "Запаведнымі сцежкамі беларускай зямлі". Дакументальны фільм.
16:40 "Жаніх з Маямі". Меладраматычная камедыя (Расія, 1994 г.).
18:00 "Калейдаскоп".
18:10 "Вяртанне рэзідэнта". Псіхалагічны дэтэктыў. Часткі 1-я і 2-я (СССР, 1982 г.).
20:20 Вандроўка з "Бяседай". Гомельская вобласць.
20:45 "Калыханка".
21:05 "Лэдзі і разбойнік". Прыгодніцкая меладрама (Вялікабрытанія, 1988 г.).
22:35 "Вечар добрага настрою". Арт-трыа "Вольніца" і Аляксандр Борматаў.
23:25 "Подых струн". Музычная праграма. Госць: Ігар Пералыгін.
00:05 "Калейдаскоп".

Воскресенье, 20 Сентября
07:45 "Калейдаскоп".
07:55 "Вяртанне рэзідэнта". Псіхалагічны дэтэктыў. Часткі 1-я і 2-я (СССР, 1982 г.).
10:05 "Подых струн". Музычная праграма. Госць: Ігар Пералыгін.
10:45 "Вечар добрага настрою". Арт-трыа "Вольніца" і Аляксандр Борматаў.
11:40 "Наперад у мінулае".
12:05 Хіт-парад "Сто песень для Беларусі".
13:00 "Калейдаскоп".
13:10 "Нестар Бурма". Крымінальны серыял (Францыя, 1991 г.).
14:30 "Справы фамільныя". "Хай будзе святло". Пра гісторыю беларускіх электрастанцый.
15:00 "Браслаўшчына. Край Божай апекі". Дакументальны фільм.
15:25 "Абарона Лужына". Драма (Вялікабрытанія, Францыя, 2000 г.).
17:10 "Калейдаскоп".
17:20 "Сібірыяда". Эпічны кінараман (СССР, 1977 г.).
20:45 "Калыханка".
21:05 "Барды International".
22:00 "Нестар Бурма". Крымінальны серыял (Францыя, 1991 г.).
23:20 "Апошні рыцар імперыі". Дакументальны фільм пра рускага публіцыста, пісьменніка і грамадскага дзеяча Івана Лук'янавіча Саланевіча.
00:40 "Калейдаскоп".
Просмотров: 91 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar