Главная » Доска объявлений » Программа телепередач (Беларусь) » Беларусь-3 [ Добавить объявление ]

Телепрограмма на неделю с 7 сентября по 13 сентября 2015 года
04.09.2015, 03:03:50

Беларусь-3



Понедельник, 07 Сентября
07:20 "Дабраранак".
07:50 "Калейдаскоп".
08:00 "Без сведак". Драма (СССР, 1983 г.).
09:30 Хіт-парад "Сто песень для Беларусі".
10:25 "Наперад у мінулае".
10:50 "Палкоўніку ніхто не піша..." Драма (Мексіка, Францыя, Іспанія, 1999 г.).
12:45 "Размаўляем па-беларуску". Тэлевіктарына.
13:20 Вандроўка з "Бяседай".
13:45 "Калейдаскоп".
13:55 "Усё пачалося ў Харбіне". Гістарычная драма. 7-я і 8-я серыі (Расія, 2012 г.).
15:25 "Справы фамільныя". З гісторыі беларускіх манаполій. "Піўная багема".
15:55 "Загад: агонь не адкрываць". Ваенная драма (СССР, 1981 г.).
17:20 "Загад: перайсці граніцу". Ваенная драма (СССР, 1982 г.).
18:50 "Калейдаскоп".
19:00 "У крузе першым". Гістарычная драма. 1-я і 2-я серыі (Расія, 2006 г.).
20:45 "Калыханка".
21:05 "Размаўляем па-беларуску". Тэлевіктарына.
21:35 "Альпійская балада". Ваенная кінааповесць (СССР, 1965 г.).
23:05 "Кінарэжысёр Барыс Сцяпанаў". Дакументальны фільм-партрэт.
23:30 "Дыя@блог". "Пра літаратуру".
23:55 "Геапалітыка: свет за тыдзень".
00:10 "Калейдаскоп".

Вторник, 08 Сентября
07:20 "Дабраранак".
07:50 "Калейдаскоп".
08:00 "У крузе першым". Гістарычная драма. 1-я і 2-я серыі (Расія, 2006 г.).
09:45 "Гісторыя Тома Джонса Знайдыша". Рамантычная драма. 1-я серыя (Вялікабрытанія, 1997 г.).
11:20 "Святло далёкай зоркі". Памяці пісьменніка і драматурга Віталя Вольскага.
11:45 "Альпійская балада". Ваенная кінааповесць (СССР, 1965 г.).
13:15 "Калейдаскоп".
13:25 "Плач пералётнай птушкі". Ваенная драма (СССР, 1990 г.).
14:40 Творчы вечар народнага артыста СССР Льва Дурава.
15:50 "Казка вандраванняў". Фільм-казка (СССР, 1982 г.).
17:30 "Гісторыя Тома Джонса Знайдыша". Рамантычная драма. 1-я серыя (Вялікабрытанія, 1997 г.).
19:05 "Калейдаскоп".
19:15 "У крузе першым". Гістарычная драма. 3-я і 4-я серыі (Расія, 2006 г.).
20:45 "Калыханка".
21:05 "Дыя@блог". "Пра літаратуру".
21:30 "Авадзень". Гістарычная драма (СССР, 1955 г.).
23:05 "Дыя@блог". "Пра мову".
23:35 "Святло далёкай зоркі". Памяці пісьменніка і драматурга Віталя Вольскага.
00:00 "У гасцях у Барыса Аверына". Расійская актрыса, тэатразнаўца і пісьменніца Тамара Пяткевіч.
00:55 "Калейдаскоп".

Среда, 09 Сентября
07:20 "Дабраранак".
07:50 "Калейдаскоп".
08:00 "У крузе першым". Гістарычная драма. 3-я і 4-я серыі (Расія, 2006 г.).
09:30 "Гісторыя Тома Джонса Знайдыша". Рамантычная драма. 2-я і 3-я серыі (Вялікабрытанія, 1997 г.).
11:15 "Казка вандраванняў". Фільм-казка (СССР, 1982 г.).
12:55 Творчы вечар народнага артыста СССР Льва Дурава.
14:05 "Калейдаскоп".
14:15 "Авадзень". Гістарычная драма (СССР", 1955 г.).
15:55 "Святло далёкай зоркі". Памяці артыста Юрыя Кухаронка.
16:20 "Калейдаскоп".
16:30 "У гасцях у Барыса Аверына". Расійская актрыса, тэатразнаўца і пісьменніца Тамара Пяткевіч.
17:25 "Гісторыя Тома Джонса Знайдыша". Рамантычная драма. 2-я і 3-я серыі (Вялікабрытанія, 1997 г.).
19:10 "Калейдаскоп".
19:20 "У крузе першым". Гістарычная драма. 5-я і 6-я серыі (Расія, 2006 г.).
20:45 "Калыханка".
21:05 "Дыя@блог". "Пра мову".
21:30 "Дзень шчасця". Меладрама (СССР, 1963 г.).
23:05 "Дыя@блог". "Пра прыгожае".
23:35 "Святло далёкай зоркі". Памяці артыста Юрыя Кухаронка.
00:00 Канцэрт аўтарскай праграмы Валерыя Галаўко "Споведзь".
00:55 "Калейдаскоп".

Четверг, 10 Сентября
07:20 "Дабраранак".
07:50 "Калейдаскоп".
08:00 "У крузе першым". Гістарычная драма. 5-я і 6-я серыі (Расія, 2006 г.).
09:20 "Гісторыя Тома Джонса Знайдыша". Рамантычная драма. 4-я і 5-я, заключная серыі (Вялікабрытанія, 1997 г.).
11:05 "Святло далёкай зоркі". Памяці кампазітара, народнага артыста БССР і СССР Яўгена Глебава.
11:30 "Калейдаскоп".
11:40 "Дзень шчасця". Меладрама (СССР, 1963 г.).
13:20 "Славянскі базар-2005". Міхаіл Фінберг і Дзяржаўны канцэртны аркестр Беларусі запрашаюць.
14:50 "Паветраны рамізнік". Музычная камедыя.
16:00 "Прыгоды Тома Соера". Прыгодніцкі фільм (Румынія-Францыя-Германія, 1968 г.).
17:25 "Гісторыя Тома Джонса Знайдыша". Рамантычная драма. 4-я і 5-я, заключная серыі (Вялікабрытанія, 1997 г.).
19:10 "Калейдаскоп".
19:20 "У крузе першым". Гістарычная драма. 7-я і 8-я серыі (Расія, 2006 г.).
20:45 "Калыханка".
21:05 "Дыя@блог". "Пра прыгожае".
21:30 "Тарпеданосцы". Ваенная драма (СССР, 1983 г.).
23:00 "Дыя@блог". "Пра вечнае".
23:30 "Святло далёкай зоркі". Памяці кампазітара, народнага артыста БССР і СССР Яўгена Глебава.
23:55 "Калейдаскоп".

Пятница, 11 Сентября
07:20 "Дабраранак".
07:50 "Калейдаскоп".
08:00 "У крузе першым". Гістарычная драма. 7-я і 8-я серыі (Расія, 2006 г.).
09:25 "Таямнічы востраў". Прыгодніцкі фільм ( Францыя, Италія, Испанія, 1972 г.).
11:15 "Калейдаскоп".
11:25 "Прыгоды Тома Соера". Прыгодніцкі фільм (Румынія-Францыя-Германія, 1968 г.).
12:50 Мультфільмы.
13:25 "Варатар". Камедыя (СССР, 1936 г.).
14:35 "Калейдаскоп".
14:45 "Тарпеданосцы". Ваенная драма (СССР, 1983 г.).
16:20 Канцэрт аўтарскай праграмы Валерыя Галаўко "Споведзь".
17:15 "Таямнічы востраў". Прыгодніцкі фільм ( Францыя, Италія, Испанія, 1972 г.).
19:00 "Калейдаскоп".
19:10 "У крузе першым". Гістарычная драма. 9-я і 10-я, заключная серыі (Расія, 2006 г.).
20:45 "Калыханка".
21:05 "Дыя@блог". "Пра вечнае".
21:30 "Любыя Марыі". Меладрама (ЗША, Расія, 1984 г.).
23:15 "Камертон". Мастак дэкаратыўна-прыкладнога мастацтва (кераміка). Старшыня Бабруйскага саюза мастакоў, заснавальнік міжнароднага пленэру па кераміцы "Арт-Жыжель".
23:40 "Калейдаскоп".

Суббота, 12 Сентября
08:00 "Калейдаскоп".
08:10 "Дэрвіш узрывае Парыж". Камедыя (СССР, 1976 г.).
09:20 "Размаўляем па-беларуску". Тэлевіктарына.
09:50 "Паляванне на адзінарога". Ваенная драма (СССР, 1989 г.).
11:05 "Нябачны фронт". Штрафбаты.
11:50 "Іжорскі батальён". Ваенная драма (СССР, 1972 г.).
13:20 "Калейдаскоп".
13:30 "Камертон". Мастак дэкаратыўна-прыкладнога мастацтва (кераміка). Старшыня Бабруйскага саюза мастакоў, заснавальнік міжнароднага пленэру па кераміцы "Арт-Жыжель".
14:00 "Там, у нас". Драма (СССР, 1990 г.).
15:10 "SVET". Дакументальны фільм пра жыццё і творчасць блюзмена Святаслава Хадановіча.
16:30 "Дэрвіш узрывае Парыж". Камедыя (СССР, 1976 г.).
17:40 "Калейдаскоп".
17:50 "Лёс рэзідэнта". Псіхалагічны дэтэктыў. Часткі 1-я і 2-я (СССР, 1970 г.).
20:20 Вандроўка з "Бяседай". Гродзенская вобласць.
20:45 "Калыханка".
21:05 "Прысцягніце рэмні". Меладрама (Італія, 2014 г.).
22:50 "Джаз у летнюю ноч: Сяргей Манукян і ансамбль "Дыліжанс-джаз".
00:05 "Подых струн". Музычная праграма. Госць: Уладзімір Цвікі (Віцебск).
00:40 "Калейдаскоп".

Воскресенье, 13 Сентября
08:00 "Калейдаскоп".
08:10 "Лёс рэзідэнта". Псіхалагічны дэтэктыў. Часткі 1-я і 2-я (СССР, 1970 г.).
10:40 "Подых струн". Музычная праграма. Госць: Уладзімір Цвікі (Віцебск).
11:20 "Джаз у летнюю ноч: Сяргей Манукян і ансамбль "Дыліжанс-джаз".
12:35 "СССР - музыка пад забаронай". Аляксандр Разенбаум.
13:00 "Наперад у мінулае".
13:30 Хіт-парад "Сто песень для Беларусі".
14:25 "Калейдаскоп".
14:35 "Нестар Бурма". Крымінальны серыял. 2-я серыя (Францыя, 1991 г.).
16:00 "Справы фамільныя". "Сталёвыя браты". Пра развіццё металургіі на Беларусі.
16:25 "Вялікі лес". Дакументальны фільм пра мінулае і сучаснасць лясных экасістэм Беларусі.
16:55 "Калейдаскоп".
17:05 "Аптымістычная трагедыя". Ваенная драма (СССР, 1963 г.).
19:00 "Любыя Марыі". Меладрама (ЗША, Расія, 1984 г.).
20:45 "Калыханка".
21:05 "Песні мінулага стагоддзя".
22:00 "Нестар Бурма". Крымінальны серыял. 2-я серыя (Францыя, 1991 г.).
23:25 "Бергман і Маньяні: вайна вулканаў". Дакументальны фільм.
00:15 "Калейдаскоп".
Просмотров: 114 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar