Главная » Доска объявлений » Программа телепередач (Беларусь) » Беларусь-3 [ Добавить объявление ]

Телепрограмма на неделю с 31 августа по 6 сентября 2015 года
27.08.2015, 16:08:02

Беларусь-3



Понедельник, 31 Августа
07:20 "Дабраранак".
07:50 "Калейдаскоп".
08:00 "Зямля Саннікава". Прыгодніцкі фільм (СССР, 1972 г.).
09:30 "Майстэрня на набярэжнай". Дакументальны фільм пра вядомага падарожніка Фёдара Конюхава.
10:00 Хіт-парад. "Сто песень для Беларусі".
10:55 "Наперад у мінулае".
11:20 "Размаўляем па-беларуску". Тэлевіктарына.
11:50 "Любоў і жыццё маё ..." Дакументальны фільм пра кампазітара Уладзіміра Кандрусевіча.
12:25 "Калейдаскоп".
12:35 "Наш чалавек у Гаване". Крымінальная камедыя (Вялікабрытанія, 1959 г.).
14:20 "АРТиШОК". Мастачка Надзея Бука.
14:45 "Валерый Чкалаў". Кінааповесць (СССР, 1941 г.).
16:25 "Набіраючы вышыню". Дакументальны фільм.
16:55 "Калейдаскоп".
17:05 "Данская аповесць". Драма (СССР, 1964 г.).
18:35 "Святая Рыма". Дакументальны фiльм.
19:15 "У агні броду няма". Ваенная драма (СССР, 1967 г.).
20:45 "Калыханка".
21:05 "Размаўляем па-беларуску". Тэлевіктарына.
21:35 "Звон адыходзячага лета". Кінааповесць. 1-я і 2-я серыі (СССР, 1979 г.).
23:40 "Дыя@блог". "Пра літаратуру".
00:10 "Бард-легенда: Юлій Кім".
01:00 "Калейдаскоп".

Вторник, 01 Сентября
07:20 "Дабраранак".
07:50 "Калейдаскоп".
08:00 "У агні броду няма". Ваенная драма (СССР, 1967 г.).
09:30 "Пігмаліён". Камедыйная меладрама (Вялікабрытанія, 1938 г.).
11:10 "Святло далёкай зоркі". Памяці народнага пісьменніка Беларусі Міхася Лынькова.
11:35 "Міколка-паравоз". Дзіцячы прыгодніцкі фільм (СССР, 1956 г.).
13:05 "Калейдаскоп".
13:15 "Звон адыходзячага лета". Кінааповесць. 1-я і 2-я серыі (СССР, 1979 г.).
15:25 "Настаўнік". Драма (СССР, 1939 г.).
17:05 "Горкі. Акадэмія на пяці ўзгорках". Дакументальны фільм.
17:25 "Пігмаліён". Камедыйная меладрама (Вялікабрытанія, 1938 г.).
19:00 "Калейдаскоп".
19:10 "Усё пачалося ў Харбіне". Гістарычная драма. 1-я і 2-я серыі (Расія, 2012 г.).
20:45 "Калыханка".
21:05 "Дыя@блог". "Пра літаратуру".
21:30 "Расклад на паслязаўтра". Школьная кінааповесць (СССР, 1978 г.).
22:55 "Дыя@блог". "Пра мову".
23:20 "Святло далёкай зоркі". Памяці народнага пісьменніка Беларусі Міхася Лынькова.
23:45 "Міколка-паравоз". Дзіцячы прыгодніцкі фільм (СССР, 1956 г.).
01:15 "Калейдаскоп".

Среда, 02 Сентября
07:20 "Дабраранак".
07:50 "Калейдаскоп".
08:00 "Усё пачалося ў Харбіне". Гістарычная драма. 1-я і 2-я серыі (Расія, 2012 г.).
09:35 "Бард-легенда: Юлій Кім".
10:30 "Калейдаскоп".
10:40 "Ганна Карэніна". Драма (Вялікабрытанія, 1948 г.).
12:55 "Святло далёкай зоркі". Памяці кампазітара Уладзіміра Дамарацкага.
13:20 "Калейдаскоп".
13:30 "Расклад на паслязаўтра". Школьная кінааповесць (СССР, 1978 г.).
14:55 "Старыя казкі". Гісторыя стварэння фільма "Расклад на паслязаўтра".
15:20 Гала-канцэрт XIII Міжнароднага дзіцячага музычнага конкурсу "Віцебск-2015".
16:50 "Калейдаскоп".
17:00 "Звычайны фашызм". Гістарычны фільм-перасцярога 1-я і 2-я серыі (СССР, 1965 г.).
19:15 "Усё пачалося ў Харбіне". Гістарычная драма. 3-я і 4-я серыі (Расія, 2012 г.).
20:45 "Калыханка".
21:05 "Дыя@блог". "Пра мову".
21:30 "Неадкрытыя астравы". Дзіцячы прыгодніцкі фільм (СССР, 1974 г.).
22:35 "Дыя@блог". "Пра прыгожае".
23:00 "Адзінота". Канцэрт аўтарскай песні Валерыя Галаўко.
23:55 "Святло далёкай зоркі". Памяці кампазітара Уладзіміра Дамарацкага.
00:20 "Калейдаскоп".

Четверг, 03 Сентября
07:20 "Дабраранак".
07:50 "Калейдаскоп".
08:00 "Усё пачалося ў Харбіне". Гістарычная драма. 3-я і 4-я серыі (Расія, 2012 г.).
09:30 "Доблесць зямлі беларускай". "І адзін у полі воін". Дакументальны фільм.
09:45 "Доблесць зямлі беларускай". "Спынены бліцкрыг". Дакументальны фільм.
10:00 "Вайна пад стрэхамі". Кінараман (СССР, 1967 г.).
11:30 "Пра тое, што памятаю і люблю. Ніна Ургант". Дакументальны фільм.
11:50 "Сыны ідуць у бой". Ваенная драма (СССР, 1969 г.).
13:25 "Святло далёкай зоркі". Памяці кампазітара і дырыжора Барыса Райскага.
13:55 "Калейдаскоп".
14:05 "Як я быў вундэркіндам". Школьная камедыя. 1-я і 2-я серыі (СССР, 1983 г.).
16:15 "Чыпаліна". Мультфільм.
16:55 "Ганна Карэніна". Драма (Вялікабрытанія, 1948 г.).
19:10 "Калейдаскоп".
19:20 "Усё пачалося ў Харбіне". Гістарычная драма. 5-я і 6-я серыі (Расія, 2012 г.).
20:45 "Калыханка".
21:05 "Дыя@блог". "Пра прыгожае".
21:30 "Артыстка". Камедыйная меладрама (Расія, 2007 г.).
23:05 "Дыя@блог". "Пра вечнае".
23:35 "Звычайны фашызм". Гістарычны фільм-перасцярога 1-я і 2-я серыі (СССР, 1965 г.).
01:45 "Калейдаскоп".

Пятница, 04 Сентября
07:20 "Дабраранак".
07:50 "Калейдаскоп".
08:00 "Усё пачалося ў Харбіне". Гістарычная драма. 5-я і 6-я серыі (Расія, 2012 г.).
09:25 "Як я быў вундэркіндам". Школьная камедыя. 1-я і 2-я серыі (СССР, 1983 г.).
11:40 "Калейдаскоп".
11:50 "Рым - адкрыты горад". Ваенная драма (Італія, 1945 г.).
13:25 "Адзінота". Канцэрт аўтарскай песні Валерыя Галаўко.
14:25 "Артыстка". Камедыйная меладрама (Расія, 2007 г.).
16:00 "Калейдаскоп".
16:10 "Вайна пад стрэхамі". Кінараман (СССР, 1967 г.).
17:40 "Сыны ідуць у бой". Ваенная драма (СССР, 1969 г.).
19:15 "Калейдаскоп".
19:25 "Усё пачалося ў Харбіне". Гістарычная драма. 7-я і 8-я серыі (Расія, 2012 г.).
20:55 "Калыханка".
21:15 "Дыя@блог". "Пра вечнае".
21:40 "Сіньёр Рабінзон". Прыгодніцкая камедыя (Італія, 1976 г.).
23:25 "Камертон". Юозас Будрайціс.
23:50 "Калейдаскоп".

Суббота, 05 Сентября
08:00 "Калейдаскоп".
08:10 "Вяртанне Хаджы Насрэдзіна". Камедыя (СССР, 1989 г.).
09:40 "Размаўляем па-беларуску".Тэлевіктарына.
10:10 "Загад: агонь не адкрываць". Ваенная драма (СССР, 1981 г.).
11:40 "Загад: перайсці граніцу". Ваенная драма (СССР, 1982 г.).
13:10 "Калейдаскоп".
13:20 "Камертон". Юозас Будрайціс.
13:50 "Плач пералётнай птушкі". Ваенная драма (СССР, 1990 г.).
15:00 "Славянскі базар-2013. Было каханне".
16:20 "Вяртанне Хаджы Насрэдзіна". Камедыя (СССР, 1989 г.).
17:50 "Калейдаскоп".
18:00 "Памылка рэзідэнта". Псіхалагічны дэтэктыў. Часткі 1-я і 2-я (СССР, 1968 г.).
20:20 Вандроўка з "Бяседай".
20:45 "Калыханка".
21:05 "Палкоўніку ніхто не піша..." Драма (Мексіка, Францыя, Іспанія, 1999 г.).
23:00 "Песні мінулага стагоддзя".
23:50 "Подых струн". Музычная праграма. Госць: Алеся Мядзведзева.
00:30 "Калейдаскоп".

Воскресенье, 06 Сентября
07:55 "Калейдаскоп".
08:05 "Памылка рэзідэнта". Псіхалагічны дэтэктыў. Часткі 1-я і 2-я (СССР, 1968 г.).
10:20 "Подых струн". Музычная праграма. Госць: Алеся Мядзведзева.
11:00 "Песні мінулага стагоддзя".
11:50 "Наперад у мінулае".
12:20 Хіт-парад. "Сто песень для Беларусі".
13:10 "Калейдаскоп.".
13:20 "Нестар Бурма". Крымінальны серыял. 1-я серыя (Францыя, 1991 г.).
14:45 "Справы фамільныя". З гісторыі беларускіх манаполій. "Піўная багема".
15:10 "Жывіце ў гармоніі". Дакументальны фільм пра Бярэзінскі біясферны запаведнік.
15:40 "Рым - адкрыты горад". Ваенная драма (Італія, 1945 г.).
17:20 "Калейдаскоп".
17:30 "Сіньёр Рабінзон". Прыгодніцкая камедыя (Італія, 1976 г.).
19:15 "Без сведак". Драма (СССР, 1983 г.).
20:45 "Калыханка".
21:05 "Бард-легенда: Юлій Кім".
22:00 "Нестар Бурма". Крымінальны серыял. 1-я серыя (Францыя, 1991 г.).
23:20 "Прыцягненне Альберта Вейніка". Дакументальны фільм.
00:15 "Калейдаскоп".
Просмотров: 153 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar