Главная » Доска объявлений » Программа телепередач (Беларусь) » Беларусь-3 [ Добавить объявление ]

Телепрограмма на неделю с 24 августа по 30 августа 2015 года
20.08.2015, 04:00:39

Беларусь-3



Понедельник, 24 Августа
07:35 "Дабраранак".
08:00 Мультфільмы.
08:30 "Калейдаскоп".
08:40 "Iдэальны муж". Драма (СССР, 1980 г.).
10:10 "Размаўляем па-беларуску". Тэлевіктарына.
10:35 Хіт-парад. "Сто песень для Беларусі".
11:30 "Наперад у мінулае".
11:55 "Грані Перамогі". Дзень Перамогі.
12:25 "Калейдаскоп".
12:35 "Лісце каштанаў". Тэлеспектакль.
14:05 "АРТиШОК". Спявачка Паліна Рэспубліка.
14:35 "Музычная гісторыя". Камедыя (СССР, 1940 г.).
15:55 "Калейдаскоп".
16:05 "Агонія". Гістарычная драма. 1-я і 2-я серыі (СССР, 1975 г.).
18:25 "Чорная рука". Дакументальны фільм.
19:15 "Iдэальны муж". Драма (СССР, 1980 г.).
20:45 "Калыханка".
21:05 "Размаўляем па-беларуску". Тэлевіктарына.
21:30 "Маё каханне". Лірычная кінааповесць (СССР, 1940 г.).
22:50 "Разам з ім". Дакументальны фільм пра заснавальніка беларускага кінематографа кінарэжысёра Уладзіміра Корш-Сабліна.
23:20 "Калейдаскоп".

Вторник, 25 Августа
07:25 "Дабраранак".
07:55 Мультфільмы.
08:30 "Калейдаскоп".
08:40 "Пудзіла". Драма. 1-я і 2-я серыі (СССР, 1983 г.).
10:30 "У гасцях у Барыса Аверына". Сустрэча з кінарэжысёрам Аляксандрам Сакуравым.
11:50 "Жалобная бяздушнасць". Драма (СССР, 1986 г.).
13:20 "Святло далёкай зоркі". Памяці паэта Пятруся Макаля.
13:50 "Калейдаскоп".
14:00 "Маё каханне". Лірычная кінааповесць (СССР, 1940 г.).
15:15 "Разам з ім". Дакументальны фільм пра заснавальніка беларускага кінематографа кінарэжысёра Уладзіміра Корш-Сабліна.
15:45 "Азёрная адысея". Возера Свіцязь.
16:15 "Пудзіла". Драма. 1-я і 2-я серыі (СССР, 1983 г.).
18:05 "Калейдаскоп".
18:15 "Жыццё і лёс". Ваенная драма (Расія, 2012 г.).
20:45 "Калыханка".
21:05 "СССР - музыка пад забаронай". Уладзімір Высоцкі.
21:30 "Асенні марафон". Трагікамедыя (СССР, 1979 г.).
23:00 "СССР - музыка пад забаронай". Уладзімір Высоцкі.
23:30 "Жалобная бяздушнасць". Драма (СССР, 1986 г.).
01:00 "Калейдаскоп".

Среда, 26 Августа
07:35 "Дабраранак".
08:00 Мультфільмы.
08:30 "Калейдаскоп".
08:40 "Жыццё і лёс". Ваенная драма (Расія, 2012 г.).
11:10 "Салдаты памяці". Дакументальны фільм.
11:40 "Асенні марафон". Трагікамедыя (СССР, 1979 г.).
13:10 "Святло далёкай зоркі". Памяці мастака Івана Ахрэмчыка.
13:35 "Калейдаскоп".
13:45 "Цырк". Музычная камедыя (СССР, 1936 г.).
15:15 "Наперад у мінулае".
15:45 "Азёрная Адысея". Возера Атолава, Крывое, Чарбамысла і Глыбокае.
16:10 "Славянскі базар у Віцебску-2011". Канцэрт, прысвечаны юбілею Дзяржаўнага акадэмічнага рускага народнага хору імя М.Пятніцкага.
17:50 "Калейдаскоп".
18:00 "Жыццё і лёс". Ваенная драма (Расія, 2012 г.).
20:45 "Калыханка".
21:00 "СССР - музыка пад забаронай". Леанід Уцёсаў.
21:25 "Вясёлыя рабяты". Музычная камедыя. (СССР, 1934 г.).
22:55 "СССР - музыка пад забаронай". Леанід Уцёсаў.
23:25 "Вій". Містычная кінааповесць (СССР, 1967 г.).
00:35 "Калейдаскоп".

Четверг, 27 Августа
07:15 "Дабраранак".
07:45 "Калейдаскоп".
07:55 "Жыццё і лёс". Ваенная драма (Расія, 2012 г.).
10:40 "Жаніцьба". Камедыя (СССР, 1977 г.).
12:15 "Святло далёкай зоркі". Памяці музыканта, заслужанага артыста БССР Міхаіла Бергера.
12:40 "Калейдаскоп".
12:50 "Вій". Містычная кінааповесць (СССР, 1967 г.).
14:05 "Сустрэчы ў "Букваедзе". Аляксандра Марыніна.
15:10 "Шлягеры на ўсе часы". "Джаз і класіка". Канцэрт Нацыянальнага канцэртнага аркестра Беларусі пад кіраўніцтвам Міхаіла Фінберга.
16:25 "Жаніцьба". Камедыя (СССР, 1977 г.).
18:00 "Калейдаскоп".
18:10 "Жыццё і лёс". Ваенная драма (Расія, 2012 г.).
20:45 "Калыханка".
21:05 "СССР - музыка пад забаронай". Гурт "Машина времени".
21:30 "Мяне клічуць Арлекіна". Крымінальная драма (СССР, 1988 г.).
23:40 "СССР - музыка пад забаронай". Гурт "Машина времени".
00:05 "Стихи и музыка, любовь и Петербург". Марафон аўтарскай песні.
01:50 "Калейдаскоп".

Пятница, 28 Августа
07:35 "Дабраранак".
08:05 Мультфільмы.
08:30 "Калейдаскоп".
08:40 "Размовы пра духоўнае".
08:50 "Жыццё і лёс". Ваенная драма (Расія, 2012 г.).
11:25 "Быль і небыль пра маршала Ракасоўскага". Дакументальны фільм.
12:10 "Каменная кветка". Фільм-казка (СССР, 1946 г.).
13:35 "Калейдаскоп".
13:45 "Размовы пра духоўнае".
13:55 "Гармонік". Кароткаметражны фільм.
14:50 "Сустрэчы ў Букваедзе". Дзіна Рубіна.
15:15 "Мяне клічуць Арлекіна". Крымінальная драма (СССР, 1988 г.).
17:25 "Каменная кветка". Фільм-казка (СССР, 1946 г.).
18:45 "Калейдаскоп".
18:55 "Размовы пра духоўнае".
19:10 "Мір вам, шалом!" Мастацка-публіцыстычны фільм (СССР, ФРГ, 1989 г.).
20:45 "Калыханка".
21:05 "Камертон". Народны артыст Рэспублікі Беларусь Анатоль Ярмоленка.
21:30 "Чорны цюльпан". Прыгодніцкі фільм (Францыя, Італія, Іспанія, 1963 г.
23:20 "Камертон". Народны артыст Рэспублікі Беларусь Анатоль Ярмоленка.
23:45 "Калейдаскоп".
23:55 "Размовы пра духоўнае".

Суббота, 29 Августа
07:55 "Калейдаскоп".
08:05 "Таямніца душы".
08:30 "АРТиШОК". Мастачка Надзея Бука.
09:00 "Радня". Камедыйная меладрама (СССР, 1981 г.).
10:30 "Камертон". Народны артыст Рэспублікі Беларусь Анатоль Ярмоленка.
11:00 "Данская аповесць". Драма (СССР, 1964 г.).
12:30 "Святая Рыма". Дакументальны фiльм.
13:10 "Калейдаскоп".
13:20 "Размаўляем па-беларуску". Тэлевіктарына.
13:50 "Без эпітафіі". Дакументальны фільм аб трагічным лёсе пісьменніка і грамадскага дзеяча Зміцера Жылуновіча.
14:40 "Любоў і жыццё маё ...". Дакументальны фільм пра кампазітара Уладзіміра Кандрусевіча.
15:15 "Мір вам, шалом!" Мастацка-публіцыстычны фільм (СССР, ФРГ, 1989 г.).
16:50 "Калейдаскоп".
17:00 "Радня". Камедыйная меладрама (СССР, 1981 г.).
18:35 "31 чэрвеня". Фантастычны мюзікл. 1-я і 2-я серыі (СССР, 1978 г.).
20:45 "Калыханка".
21:00 "Наш чалавек у Гаване". Крымінальная камедыя (Вялікабрытанія, 1959 г.).
22:45 Бард International.
00:20 "Калейдаскоп".

Воскресенье, 30 Августа
08:00 "Калейдаскоп".
08:10 "31 чэрвеня". Фантастычны мюзікл. 1-я і 2-я серыі (СССР, 1978 г.).
10:20 Бард International.
11:55 "Наперад у мінулае".
12:25 Хіт-парад. "Сто песень для Беларусі".
13:15 "Калейдаскоп".
13:25 "Прастадушны". Музычная камедыя (Расія, 1994 г.).
15:10 "Грані Перамогі". Парады Перамогі.
15:40 "Музеі Беларусі". Музей гісторыі Вялікай Айчыннай вайны.
16:35 "Сны Сафіі Снесаравай". Дакументальны фільм.
17:15 "Чорны цюльпан". Прыгодніцкі фільм (Францыя, Італія, Іспанія, 1963 г.).
19:05 "Калейдаскоп".
19:15 "Зямля Саннікава". Прыгодніцкі фільм. (СССР, 1972 г.).
20:45 "Калыханка".
21:05 Хіт-парад. "Сто песень для Беларусі".
22:00 "Прастадушны". Музычная камедыя (Расія, 1994 г.).
23:40 "Калейдаскоп".
Просмотров: 83 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar