Главная » Доска объявлений » Программа телепередач (Беларусь) » Беларусь-3 [ Добавить объявление ]

Телепрограмма на неделю с 17 августа по 23 августа 2015 года
13.08.2015, 03:53:09

Беларусь-3

Понедельник, 17 Августа
07:35 "Дабраранак".
08:00 Мультфільмы.
08:30 "Калейдаскоп".
08:40 "Місіс Браўн". Драма (Вялікабрытанія, Ірландыя, ЗША, 1997 г.).
10:20 "Размаўляем па-беларуску" Тэлевіктарына.
10:50 Хіт-парад. "Сто песень для Беларусі".
11:45 "Наперад у мінулае".
12:10 "І смех, і бяда". Кароткаметражны фільм.
12:50 "Калейдаскоп".
13:00 "Грані Перамогі". Мемарыялы Перамогі.
13:25 "Чартоўкі". Дэтэктыўны трылер (Францыя, 1954 г.).
15:20 "Гори, гори, моя звезда..." Трагікамедыя (СССР, 1969 г.).
16:50 "Калейдаскоп".
17:00 "Сорак першы". Драма (СССР, 1956 г.).
18:25 "Таямніцы першай сусветнай". Фільм трэці "Галгофа Расійскай імперыі". Дакументальны фільм.
19:10 "Служылі два таварышы". Ваенная драма (СССР, 1968 г.).
20:45 "Калыханка".
21:05 "Размаўляем па-беларуску" Тэлевіктарына.
21:35 "Жыў-быў Пётр". Кінааповесць (СССР, 1983 г.).
22:50 "Янка Купала. ...Я адплаціў народу". Дакументальны фільм.
23:15 "Калейдаскоп".

Вторник, 18 Августа
07:35 "Дабраранак".
08:05 Мультфільмы.
08:30 "Калейдаскоп".
08:40 "Гори, гори, моя звезда..." Трагікамедыя (СССР, 1969 г.).
10:10 Прэм'ера. "Старыя казкі". Гісторыя стварэння фільма Віктара Турава "Гора баяцца - шчасця не бачыць".
10:35 "Гора баяцца - шчасця не бачыць". Музычная казка. 1-я і 2-я серыі СССР, 1973 г.).
12:45 "Святло далёкай зоркі". Памяці рэжысёра і акцёра Міколы Трухана.
13:15 "Калейдаскоп".
13:25 "Жыў-быў Пётр". Кінааповесць (СССР, 1983 г.).
14:35 "Кінаіндустрыя Краіны Саветаў". Дакументальны фільм.
15:30 "Каліна чырвоная". Драма (СССР, 1973 г.).
17:15 "Калейдаскоп".
17:25 "Гора баяцца - шчасця не бачыць". Музычная казка. 1-я і 2-я серыі СССР, 1973 г.).
19:35 Прэм'ера. "Старыя казкі". Гісторыя стварэння фільма Віктара Турава "Гора баяцца - шчасця не бачыць".
20:00 "Белая гвардыя". Гістарычная драма. 1-я серыя (Расія, 2012 г.).
20:45 "Калыханка".
21:10 "Вялікая вайна". Фільм першы "Ачышчальная навальніца".
21:45 "Белая гвардыя". Гістарычная драма. 2-я і 3-я серыі (Расія, 2012 г.).
23:15 "Святло далёкай зоркі". Памяці рэжысёра і акцёра Міколы Трухана.
23:40 "Калейдаскоп".

Среда, 19 Августа
07:30 "Дабраранак".
07:55 Мультфільмы.
08:30 "Калейдаскоп".
08:40 "Размовы пра духоўнае".
08:50 "Белая гвардыя". Гістарычная драма. 1-я і 2-я серыі (Расія, 2012 г.).
10:15 "Вялікая вайна". Фільм першы "Ачышчальная навальніца".
10:55 "Белая гвардыя". Гістарычная драма. 3-я серыя (Расія, 2012 г.).
11:45 "Васа". Драма. 1-я і 2-я серыі (СССР, 1982 г.).
13:55 "Калейдаскоп".
14:05 "Размовы пра духоўнае".
14:15 "Святло далёкай зоркі". Памяці спевака Віктара Кірычэнкі.
14:45 "Наперад у мінулае".
15:10 "Дваранскае гняздо". Меладрама СССР, 1969 г.).
17:00 "Калейдаскоп".
17:10 "Размовы пра духоўнае".
17:20 "Васа". Драма. 1-я і 2-я серыі (СССР, 1982 г.).
19:35 "Фрыцьёф Нансен. Няма жыцця без барацьбы". Дакументальны фільм.
20:00 "Белая гвардыя". Гістарычная драма. 4-я серыя (Расія, 2012 г.).
20:45 "Калыханка".
21:00 "Вялікая вайна". Фільм другі "Вялікі зыход".
21:40 "Белая гвардыя". Гістарычная драма. 5-я і 6-я серыі (Расія, 2012 г.).
23:10 "Святло далёкай зоркі". Памяці спевака Віктара Кірычэнкі.
23:35 "Калейдаскоп".
23:45 "Размовы пра духоўнае".

Четверг, 20 Августа
07:25 "Дабраранак".
07:50 Мультфільмы.
08:30 "Калейдаскоп".
08:40 "Белая гвардыя". Гістарычная драма. 4-я і 5-я серыі (Расія, 2012 г.).
10:10 "Вялікая вайна". Фільм другі "Вялікі зыход".
10:50 "Белая гвардыя". Гістарычная драма. 6-я серыя (Расія, 2012 г.).
11:35 "Ціхія троечнікі". Камедыйна-прыгодніцкі фільм. 1-я і 2-я серыі СССР, 1980 г.).
13:50 "Святло далёкай зоркі". Памяці скульптара Станіслава Ларчанкі.
14:15 "Калейдаскоп".
14:25 "Дваранскае гняздо". Меладрама СССР, 1969 г.).
16:10 "Сустрэчы ў "Букваедзе". Кандыдыт псіхалагічных навук Ларыса Рэнар.
16:50 "Ціхія троечнікі". Камедыйна-прыгодніцкі фільм. 1-я і 2-я серыі СССР, 1980 г.).
19:05 "Калейдаскоп".
19:15 "Белая гвардыя". Гістарычная драма. 7-я і 8-я серыі (Расія, 2012 г.).
20:45 "Калыханка".
21:00 "Вялікая вайна". Фільм трэці "Вайна акопаў".
21:40 "Белая гвардыя". Гістарычная драма. 9-я і10-я, заключная серыі (Расія, 2012 г.).
23:05 "Святло далёкай зоркі". Памяці скульптара Станіслава Ларчанкі.
23:35 "Стихи и музыка, любовь и Петербург". Марафон аўтарскай песні.
00:30 "Калейдаскоп".

Пятница, 21 Августа
07:35 "Дабраранак".
08:00 Мультфільмы.
08:30 "Калейдаскоп".
08:40 "Белая гвардыя". Гістарычная драма. 7-я і 8-я серыі (Расія, 2012 г.).
10:10 "Вялікая вайна". Фільм трэці "Вайна акопаў".
10:45 "Белая гвардыя". Гістарычная драма. 9-я і10-я, заключная серыі (Расія, 2012 г.).
12:15 "Бэла". Драма (СССР, 1965 г.).
14:05 "Калейдаскоп".
14:15 "Волга-Волга". Музычная камедыя. (СССР, 1939 г.).
15:55 "Адвечная песня". Канцэрт фальклорнага гурта Белдзяржфілармоніі "Купалінка".
17:10 "Калейдаскоп".
17:20 "Бэла". Драма (СССР, 1965 г.).
19:10 "Вецер забыцця". Мастацка-публітыстычны фільм (СССР, 1989 г.).
20:45 "Калыханка".
21:00 "Вялікая вайна". Фільм чацвёрты "Крах імперый".
21:40 "Пан афарміцель". Фантастычная драма (СССР, 1988 г.).
23:20 "Камертон". Народны артыст Расіі Арыстарх Ліванаў.
23:50 "Дажджы ў акіяне". Драма (Расія, 1994 г.).
01:00 "Калейдаскоп".

Суббота, 22 Августа
08:00 "Калейдаскоп".
08:10 "АРТиШОК". Спявачка Паліна Рэспубліка.
08:35 "Тарцюф". Музычная камедыя (Расія, 1992 г.).
10:15 "Камертон". Народны артыст Расіі Арыстарх Ліванаў.
10:40 "Вялікая вайна". Фільм чацвёрты "Крах імперый".
11:20 "Агонія". Гістарычная драма. 1-я і 2-я серыі (СССР, 1975 г.).
13:45 "Чорная рука". Дакументальны фільм.
14:35 "Калейдаскоп".
14:45 "Размаўляем па-беларуску". Тэлевіктарына.
15:15 "Збянтэжаны Саўка". Кароткаметражны фільм.
15:45 "Вецер забыцця". Мастацка-публітыстычны фільм (СССР, 1989 г.).
17:20 "Калейдаскоп".
17:30 "Тарцюф". Музычная камедыя (Расія, 1992 г.).
19:10 "Халоднае лета пяцьдзесят трэцяга..." Драма (СССР, 1987 г.).
20:45 "Калыханка".
21:05 "Мелодыі лета. Вялікая бард-рыбалка-2015".
22:40 "Арланда". Фантастычная драма (Вялікабрытанія, Расія, Францыя, Нідэрланды, 1992 г.).
00:15 "Калейдаскоп".

Воскресенье, 23 Августа
08:00 "Калейдаскоп".
08:10 "Халоднае лета пяцьдзесят трэцяга..." Драма (СССР, 1987 г.).
09:45 "Подых струн". Музычная праграма. Госць: Вольга Залеская.
10:30 "Мелодыі лета. Вялікая бард-рыбалка-2015".
12:00 "Наперад у мінулае".
12:30 Хіт-парад. "Сто песень для Беларусі".
13:25 "Калейдаскоп".
13:35 "Вікторыя і Альберт". Гістарычная драма. 1-я і 2-я серыі (Вялікабрытанія, ЗША, 2001 г.).
16:35 "Запаведнымі сцежкамі беларускай зямлі". Дакументальны фільм.
17:30 "Грані Перамогі". Дзень Перамогі.
17:55 "Музеі Беларусі". Мірскі замак. Часткі 1-я і 2-я.
18:50 "Калейдаскоп".
19:00 "Пан афарміцель". Фантастычная драма (СССР, 1988 г.).
20:45 "Калыханка".
21:00 Хіт-парад. "Сто песень для Беларусі".
21:55 "Вікторыя і Альберт". Гістарычная драма. 1-я і 2-я серыі Вялікабрытанія, ЗША, 2001 г.).
00:55 "Калейдаскоп".
Просмотров: 91 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar