Главная » Доска объявлений » Программа телепередач (Беларусь) » Беларусь-3 [ Добавить объявление ]

Телепрограмма на неделю с 27 июля по 2 августа 2015 года
24.07.2015, 03:44:40

Беларусь-3



Понедельник, 27 Июля
07:20 "Дабраранак".
07:45 "Хачу ўсё ведаць!" Навукова-папулярны відэачасопіс для дзяцей.
08:00 "Калейдаскоп".
08:10 "Таямнічы востраў". Прыгодніцкі фільм (Іспанія, Францыя, Італія, Камерун, 1972 г.).
09:55 "Размаўляем па-беларуску". Тэлевіктарына.
10:25 Хіт-парад. "Сто песень для Беларусі".
11:15 "Наперад у мінулае".
11:45 Мультфільмы.
12:15 "Калейдаскоп".
12:25 "Не хлебам адзіным". Драма (Расія, 2005 г.).
14:15 "АРТиШОК". Аніматары Міхаіл Тумеля, Аляксандр Ленкін, Марына Карпава.
14:45 "Дэпутат Балтыкі". Драма (СССР, 1936 г.).
16:15 "Жорсткі раманс". Музыка Андрэя Пятрова.
17:20 "Маабіцкі сшытак". Ваенная драма (СССР, 1968 г.).
18:50 "Гранi Перамогі". Зброя Перамогі .
19:15 "Калейдаскоп".
19:25 "Шчыт і меч". Ваенныя прыгоды. 1-я серыя (СССР, 1967 г.).
20:45 "Калыханка".
21:05 "Размаўляем па-беларуску". Тэлевіктарына.
21:35 "Мы - хлопцы жывучыя". Прыгодніцкі фільм (СССР, 1974 г.).
22:50 "Чырвоны бераг". Дакументальны фільм пра канцлагер каля пасёлка Чырвоны бераг.
23:15 "Калейдаскоп".

Вторник, 28 Июля
07:20 "Дабраранак".
07:45 "Хачу ўсё ведаць!" Навукова-папулярны відэачасопіс для дзяцей.
08:00 "Калейдаскоп".
08:10 "Шчыт і меч". Ваенныя прыгоды. 1-я серыя (СССР, 1967 г.).
09:30 "Старыя казкі". Гісторыя стварэнння фільма "Не пакідай...".
09:55 "Не пакідай...". Музычная казка. 1-я і 2-я серыі (СССР, 1989 г.).
12:15 Мультфільмы.
12:40 "Святло далёкай зоркі". Памяці заслужанага архітэктара Беларусі Леаніда Левіна.
13:10 "Калейдаскоп".
13:20 "Мы - хлопцы жывучыя". Прыгодніцкі фільм (СССР, 1974 г.).
14:35 "У адлюстраванні зорак". Канцэрт салістаў Марыінскага тэатра.
16:05 "Старыя казкі". Гісторыя стварэнння фільма "Не пакідай...".
16:30 "Не пакідай...". Музычная казка. 1-я і 2-я серыі (СССР, 1989 г.).
18:50 "Калейдаскоп".
19:00 "Шчыт і меч". Ваенныя прыгоды. 2-я серыя (СССР, 1967 г.).
20:45 "Калыханка".
21:05 "Вечар цяжкага дня".
21:30 "Маналог". Псіхалагічная драма (СССР, 1972 г.).
23:05 "Незабыўны вечар бельканта". Канцэрт Прэзідэнцкага аркестра Рэспублікі Беларусь.
23:55 "Святло далёкай зоркі". Памяці заслужанага архітэктара Беларусі Леаніда Левіна.
00:20 "Калейдаскоп".

Среда, 29 Июля
07:20 "Дабраранак".
07:45 "Хачу ўсё ведаць!" Навукова-папулярны відэачасопіс для дзяцей.
08:00 "Калейдаскоп".
08:10 "Шчыт і меч". Ваенныя прыгоды. 2-я серыя (СССР, 1967 г.).
09:55 "Дачнікі". Драма (СССР, 1966 г.).
11:35 Мультфільмы.
12:10 "Святло далёкай зоркі". Памяці мастака Віктара Шматава.
12:40 "Калейдаскоп".
12:50 "Маналог". Псіхалагічная драма (СССР, 1972 г.).
14:25 "Наперад у мінулае".
14:50 "Прыцягненне Альберта Вейніка". Дакументальны фільм пра легендарнага беларускага вучонага.
15:45 "Востраў скарбаў". Музычна-прыгодніцкі фільм (СССР, 1937 г.).
17:10 Мультфільмы.
17:40 "Дачнікі". Драма (СССР, 1966 г.).
19:20 "Калейдаскоп".
19:30 "Шчыт і меч". Ваенныя прыгоды. 3-я серыя (СССР, 1967 г.).
20:45 "Калыханка".
21:05 "Вечар цяжкага дня".
21:30 "Чужая радня". Меладрама (СССР, 1955 г.).
23:05 "Спадчына песняроў" на "Маладзечна-2014". Канцэрт Беларускага дзяржаўнага ансамбля "Песняры".
00:30 "Святло далёкай зоркі". Памяці мастака Віктара Шматава.
00:55 "Калейдаскоп".

Четверг, 30 Июля
07:20 "Дабраранак".
07:45 "Хачу ўсё ведаць!" Навукова-папулярны відэачасопіс для дзяцей.
08:00 "Калейдаскоп".
08:10 "Шчыт і меч". Ваенныя прыгоды. 3-я серыя (СССР, 1967 г.).
09:25 "Старыя казкі". Гісторыя стварэння фільма "Прыгоды ў горадзе, якога няма".
09:50 "Прыгоды ў горадзе, якога няма". Музычная казка (СССР, 1974 г.).
11:10 Мультфільмы.
12:00 "Святло далёкай зоркі". Памяці музыканта і кампазітара Рыгора Шаршэўскага.
12:30 "Калейдаскоп".
12:40 "Чужая радня". Меладрама (СССР, 1955 г.).
14:15 "Сустрэчы ў "Букваедзе". Нік Пярумаў.
15:00 "Беспасажніца". Драма (СССР, 1936 г.).
16:25 Мультфільмы.
17:10 "Старыя казкі". Гісторыя стварэння фільма "Прыгоды ў горадзе, якога няма".
17:35 "Прыгоды ў горадзе, якога няма". Музычная казка (СССР, 1974 г.).
18:55 "Калейдаскоп".
19:05 "Сіла веры".
19:35 "Шчыт і меч". Ваенныя прыгоды. 4-я серыя, заключная (СССР, 1967 г. .
20:45 "Калыханка".
21:05 "Вечар цяжкага дня".
21:30 "Жанчыны". Меладрама (СССР, 1965 г.).
23:10 "Вершы і музыка, каханне і Пецярбург". Марафон аўтарскай песні.
00:05 "Святло далёкай зоркі". Памяці музыканта і кампазітара Рыгора Шаршэўскага.
00:35 "Калейдаскоп".

Пятница, 31 Июля
07:20 "Дабраранак".
07:45 "Хачу ўсё ведаць!" Навукова-папулярны відэачасопіс для дзяцей.
08:00 "Калейдаскоп".
08:10 "Шчыт і меч". Ваенныя прыгоды. 4-я серыя, заключная (СССР, 1967 г. .
09:20 "Дваццаць шэсць дзён з жыцця Дастаеўскага". Біяграфічная драма СССР, 1980 г.).
10:40 Мультфільмы.
11:50 "Сіла веры".
12:20 "Калейдаскоп".
12:30 "Жанчыны". Меладрама (СССР, 1965 г.).
14:10 "У гасцях у Барыса Аверына". Сустрэча з кінарэжысёрам Аляксандрам Сакуравым. Часткі 1-я і 2-я.
15:05 "Маскарад". Драма (СССР, 1941 г.).
16:45 Мультфільмы.
17:50 "Дваццаць шэсць дзён з жыцця Дастаеўскага". Біяграфічная драма СССР, 1980 г.).
19:10 "Калейдаскоп".
19:20 "Зніклыя сведкі". Прыгодніцкі дэтэктыў (Румынія, СССР, 1988 г.).
20:45 "Калыханка".
21:00 "Камертон". Заслужаная артыстка Расіі Алена Варабей.
21:25 "Пасажыр пад дажджом". Крымінальная драма (Італія, Францыя, 1969 г. .
23:20 "Калейдаскоп".

Суббота, 01 Августа
08:00 "Калейдаскоп".
08:10 "АРТиШОК". Музыкант, лідэр гурта "Без Билета" Віталь Артыст.
08:35 "Верныя сябры". Лірычная камедыя (СССР, 1954 г.).
10:15 "Камертон". Заслужаная артыстка Расіі Алена Варабей.
10:40 "Першы ўзвод". Драма (СССР, 1932 г.).
12:05 "Таямніцы першай сусветнай". Фільм першы "Сябры-ворагі". Дакументальны фільм.
12:50 "Музыканты аднаго палка". Камедыя (СССР, 1965 г.).
14:10 "Калейдаскоп".
14:20 "Размаўляем па-беларуску". Тэлевіктарына.
14:50 "Зніклыя сведкі". Прыгодніцкі дэтэктыў (Румынія, СССР, 1988 г.).
16:15 "Калейдаскоп".
16:25 "Верныя сябры". Лірычная камедыя (СССР, 1954 г.).
18:00 "Таямніцы палацавых пераваротаў". Гiстарычная драма. Фільм 1-ы "Запавет імператара" (Расія, 2000 г.).
19:20 "Таямніцы палацавых пераваротаў". Гiстарычная драма. Фільм 2-гі "Запавет імператрыцы" (Расія, 2000 г.).
20:45 "Калыханка".
21:00 "Камедыянт". Драма (Вялікабрытанія, 1960 г.).
22:25 "Подых струн". Музычная праграма. Госць: Яўген Барышнікаў.
23:05 "Калейдаскоп".

Воскресенье, 02 Августа
07:40 "Калейдаскоп".
07:50 "Таямніцы палацавых пераваротаў". Гiстарычная драма. Фільм 1-ы "Запавет імператара" (Расія, 2000 г.).
09:10 "Таямніцы палацавых пераваротаў". Гiстарычная драма. Фільм 2-гі "Запавет імператрыцы" (Расія, 2000 г.).
10:35 Хіт-парад. "Сто песень для Беларусі".
11:25 Гала-канцэрт і цырымонія ўзнагароджання XIII Міжнароднага дзіцячага музычнага конкурсу "Віцебск-2015".
13:25 "Калейдаскоп".
13:35 "Байран". Біяграфічная драма. 1-я і 2-я серыі (Вялікабрытанія, ЗША, 2003 г.).
16:05 "Грані Перамогі". Галасы Перамогі.
16:30 "Музеі Беларусі". Нацыянальны мастацкі музей. Часткі 1-я і 2-я.
17:25 "Калейдаскоп".
17:35 "Пасажыр пад дажджом". Крымінальная драма (Італія, Францыя, 1969 г.
19:30 "Сны". Эксцэнтрычная камедыя (Расія, 1993 г.).
20:45 "Калыханка".
21:05 Хіт-парад. "Сто песень для Беларусі".
21:55 "Байран". Біяграфічная драма. 1-я і 2-я серыі (Вялікабрытанія, ЗША, 2003 г.).
00:20 "Калейдаскоп".
Просмотров: 143 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar